باز کردن در یک کامیون تقریبا کوچک اولش ایده خوبی به نظر می رسید. وقتی ماشین را روشن کردم قرار بود که یکی پس از دیگری همه ی کسانی که در جاده با هر ماشینی بالای ۵۰ کیلومتر بر ساعت می رفتند را به ته دره بفرستم. به همین راحتی! ایده خوبی به نظر می رسید تا زمانیکه پیچ های شدید جاده سلام کردند. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. فکر کنم سقوط کردم. سقوط آزاد به ته دره!

Publisher: Pixelbite Games
Genre: Arcade, Racing
Platform: iOS, Android

از داستان بالا علاوه بر اینکه می فهمید چاه کن خودش ته چاه میماند به این نتیجه می رسید که نام این بازی (رانندگی بی پروا) کاملا برازنده اتفاقاتی است که درون بازی رخ می دهند.
من سری های قبلی این عنوان را بازی نکرده بودم و سریع متوجه شدم چقدر گیم پلی بازی لذت بخش است. البته این بیشتر به این خاطر بود که روال گیم پلی بازی هنوز دستم نیامده بود و به رانندگی افتضاح خودم می خندیدم.
وقتی کامیون کوچک من از بین کامیون هایی که در برابر آن ها سوسک بود شتابان لایی می کشید و بقیه ماشین ها هم در تلاش بودند تا از من عبور کنند (که اغلب شکست می خوردند) باعث تصادف هایی زنجیره ایی خنده داری می شد که در آن ها معمولا چند ماشین به سمت درخت و صخره و… شوت می شدند. با تشکر از موتور فیزیک بازی، تصادف ها واقعا دیدنی بودند.
چیزی که تصادف ها را دیدنی کرده, این است که همه در سرعت های بالا و همه چیز خیلی سریع و واقعی اتفاق می افتد. گرافیک بازی بسیار دلچسب و بازی حتی روی گوشی های سطح پایین هم بسیار روان انجام می شود.
مسیر های بازی بسیار دیدنی و پر جزییات است. بازی در مناطق کوهستانی خطرناک، زمین های گلف و خاکی، شهر های کنار دریا و از قبیل آن ها جریان می یابد.استودیو Pixelbyte در کل ۶ نقشه بزرگ در عنوان پیش رو گنجانده است و ۳۶ جاده متفاوت در آن ها قرار دارد. با این وجود هرگز مسیر های RR3 کهنه نمی شوند و حس تازگی را با خود به همراه دارند.
چند نوع مختلف برای چگونگی بازی کردن این عنوان وجود دارد. به عنوان مثال شما می توانید با یک فرمان دیجیتالی روی صفحه رانندگی کنید یا با دیفالت (روال پیشنهاد شده) بازی را ادامه دهید. در صورت وجود امکانات هم می توانید از یک گیم پد برای بازی کردن Reckless Racing 3 استفاده کنید.
بزرگترین ایراد این بازی این است که قابلیت multiplayer را ندارد. دو عنوان قبلی این سری مولتی پلیر داشتند ولی این عنوان فاقد آن است.این موضوع مسئله حیاتی ای برای بازی نیست ولی جالب بود اگر بشود با دیگران که خود هر یک استراتژی های منحصر به فرد خود را دارند مسابقه داد.
با اینکه مولتی پلیری در کار نیست، کار های زیادی هست که در بازی میتوان آن ها را انجام داد. در career mode بازی می توانید با برنده شدن مسابقات و تورنمنت ها پول بدست آورید، در arcade mode بازی می توانید چالش های بازی را به اتمام برسانید و رویداد ها و مسابقات تصادفی هم هستند که شامل دریفت کردن، مسابقات جاده ای و تورنمت های جاده های خطرناک می باشند.
با پول بدست آمده از بردن مسابقات می توانید بیش از ۳۰ ماشین ( اکثرا کامیون!) را خریداری کنید.اگر مقداری پول هم باقی ماند می توانید آن را صرف خرید رنگ، تایر و شیشه های جلو و عقب کنید.
سری بازی های Reckless Racing به خاطر لذت رانندگی نابی که به گیمر می دهند معروف هستند و در سومین سری از این بازی ها هم این موضوع نه تنها کاسته نشده بلکه با گرافیک مناسب و قابلیت های متعدد بازی کامل شده است و تجربه ی لذت بخشی را از رانندگی با ماشین های ریز و درشت به شما می دهد. چرا که این بازی از بهترین عناوین رانندگی امسال خواهد بود.

نمرات:
گرافیک: ۹٫۵
گیم پلی: ۹
صداگذاری: ۸
جذابیت: ۹٫۵
نمره کل: ۹

نکات مثبت: جذاب و روان، صحنه های تصادف، مسیر های مسابقه دلچسب و سخت، عملکرد مناسب روی گوشی های متوسط و ضعیف
نکات منفی: نبود مولتی پلیر

[تنها کاربران عضو قادر به دیدن لینک میباشند.]