سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: ۶ ایده ساخت اپلیکیشن

کاربر جدید

http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
    کاربران عضو
    امتیازها : 1
    سطح : 1
    امتیازها: 1, سطح: 1
    تمام شدن سطح: 0%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 1
    فعالیت کل: 0%
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

۶ ایده ساخت اپلیکیشن

اگر شما هم دنبال ایده های ناب و خلاقانه برای ساحت یک اپلیکیشن موبایل هستید و میخواهید یک اپلیکیشن جدید رو با یک ایده جدید و نو توسعه بدید پیشنهاد میکنم حتما این پست رو مطالعه کنید، چون در این پست ما ۶ ایده عالی ساخت اپلیکیشن رو پیشنهاد می کنیم. ایده هایی که می تونند موجب ساخت یک اپلیکیشن فوق العاده توسط شما بشوند و زندگی شما رو از این رو به اون رو کنند، چون ما تو « بررسی درآمد برنامه نویسان ایرانی اندروید » با واقعیت های عجیب و درآمدهای میلیونی توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایل مواجه شدیم. بخت با شما یاره. پس با ما همراه باشید.
    [تنها کاربران عضو قادر به دیدن لینک میباشند.]

۱. ایده ساخت اپلیکیشن برای جام جهانی ۲۰۱۸
    اوه. جام جهانی سال ۲۰۱۸ اون هم در کشور روسیه در پیشه. یکم فک کنید، میلیون ها نفر از سراسر دنیا برای دیدن مسابقات جام جهانی به روسیه می آیند. چه فرصتی مناسب تر از این. شما میتونید تعداد زیادی اپلیکیشن برای این رویداد بزرگ بسازید. چرا که نه؟ این یک فرصت فوق العاده برای توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایلی هست. هر اپلیکیشنی که برای این رویداد به ذهنتون میرسه رو اگه بسازید، قطعا میلیون ها نفر از سراسر دنیا به دنبال اون خواهند بود. مثال میزنم: معرفی رستوران ها، شهرها، خدمات، هتل ها، ورزشگاه ها، نقشه راه ها و … فقط یه نکته، از همین الان به دنبال ساخت اپلیکیشن برای این جام جهانی باشید چون خیلی زودتر از اونچه که فکرشو بکنید برنامه نویسانی از سراسر دنیا این ایده ها رو عملی خواهند کرد.

۲. ایده ساخت اپلیکیشن های کتاب های ترجمه شده ایرانی
    خوشبختانه ما در کشوری هستیم که از منظر فرهنگ و تمدن پیشنه غنی ای داره و صدها کتاب ایرانی از بزرگان ما وجود دارد که مردم زیادی از سراسر دنیا خواستار اون ها هستند. کار ترجمه، چاپ و ارسال این کتاب ها هزینه های زیادی داره، پس این یک فرصت فوق العاده برای توسعه دهندگان جهت ساخت یک اپلیکشین پرسود هست. این ایده رو جدی بگیرید. کتاب های پر طرفدار رو شناسایی کنید، ببینید تو کدوم کشورها خواستار زیاد دارند. به کمک یک مترجم اپلیکیشن تون رو بسازید و بفروشید. مثال میزنم: کشور مالزی مسلمانان زیادی داره، میتونید دعاها و مناجات ها رو به زبان مالزیایی ترجمه کنید و یک اپلیکیشن خوب از آن بسازید. کمی جستجو کنید. این ایده ناب ایرانی رو بسط بدید، قطعا چیزهای خوبی به ذهتون می رسه.

۳. ایده ساخت اپلیکیشن مترجم تصویری [تنها کاربران عضو قادر به دیدن لینک میباشند.]
    دانش آموزان، دانشجویان، استادان و افراد زیادی هر روزه می خواهند متونی رو از انگلیسی به فارسی برگردانند. در حال حاضر از دیکشنری های عادی که متن رو در اون وارد میکنیم استفاده میکنیم. یک ایده ناب و خلاقانه برای این نیاز ساخت اپلیکیشن پر طرفدار و پرسود مترجم تصویری خواهد بود. یعنی یک اپلیکیشن باشه که وقتی دوربین موبایل یا دستگاهت رو روی متن میگیری، ترجمه متن رو بهت نشون بده. وای فوق العادست. شاید این ایده تو کشورهای دیگه پیاده سازی شده باشه اما من هنوز نمونه فارسی اون رو ندیدم. یعنی اگر همچین اپلیکیشنی برای ما ایرانی ها وجود داشت مطمئنا من جزء اولین نفرها بودم که اون رو خریداری میکردم. مطمئن باشید اگر این اپلیکیشن خوب ساخته شه همون روزهای اول میلیون ها نفر از دانش آموزش ها، دانشجوها و … اون رو دانلود خواهند کرد.

۴. ایده ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان [تنها کاربران عضو قادر به دیدن لینک میباشند.]
    تو چند سال اخیر شبکه های اجتماعی رشد فوق العاده ای داشتند و افراد زیادی حتی اون هایی که سواد کامپیوتری و موبایلی زیادی ندارند رو به خودشون جذب کردند و این نشون دهنده نیاز جدی مردم به ارتباطات بیشتر هست. من خیلی دوس دارم با افراد شهرم و یا افراد شهرهای خاص در ارتباط باشم. با اون ها به گفتگو بپردازم و از استعدادها، خدمات و محصولات مردم شهرم براحتی با خبر بشم و ازشون استفاده کنم. شبکه اجتماعی که بتونم تمام مردم شهرم رو در اون داشته باشم. خیلی خوب خواهد بود. بی شک اپلیکیشن پر طرفرداری میشه از این ایده خوب ساخت. امیدوارم قبل از اینکه خارجی ها برای ما اپلیکیشن شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان رو بسازند خود ما ایرانی ها اون رو بسازیم.

۵. ایده ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی غذا و رستوران ها
    خیلی ها عاشق مسافرت هستند و دوس دارند هر بار که به شهر جدیدی می رند تو مناسب ترین رستوران ها، خوشمزه ترین غذاها رو میل کنند اما گاهی یافتن اینها کار مشکلی هست. یک ایده عالی برای این نیاز ساخت اپلیکیشن شبکه اجتماعی غذا و رستوران ها است. طوری که تو این اپلیکیشن رستوران دارها یا مردم بتونند رستوران و غذاهاشون رو ثبت کنند و مردمی که از اون ها استفاده می کنند به رستوران و غذاهاش رای بدند و نظرشون راجع به اون ها بیان کنند. این ایده تو کشورهای بزرگ اجرا شده اما من نمونه ایرانی اون رو ندیدم. اگر روی این ایده و پیاده سازیش خوب کار بشه قطعا یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های حوزه مسافرت خواهد بود، چون این نیاز کاملا حس میشه.

۶. ایده ساخت اپلیکیشن اتاق پرو
    حالا که پای لباس به اینترنت باز شده و سایت های خرید و فروش لباس روتق گرفته اند، جای خالی اپلیکیشن مناسب برای این سایت ها و فروشگاه های بزرگ لباس کاملا حس میشه. اپلیکیشنی که علاوه بر دیدن لباس های مختلف فروشگاه بشه اون ها رو بصورت مجازی پرو هم کنیم. مثلا یک مانکن در وسط صفحه باشه و هر لباسی که در فروشگاه است رو بتونیم در تن مانکن ببینیم. امکان تغییر مانکن و شبیه سازی به خودمان (مثه اونچه که در ساخت بازیکن در بازی های کامپیوتری فوتبال وجود داره) هم در این اپلیکشین میتونه وجود داشته باشه. به نظرم سایت ها و فروشگاه های بزرگ لباس حتما از توسعه دهندگان این اپلیکیشن حمایت خواهند کرد و خریدار اون هستند. بنظرم مردم هم استقبال خوبی نشون خواهند داد.

مبین هاست نماینده رسمی دیتاسنتر رد استیشن انگلستان Redstation partners
    سرور مجازی | سرور اختصاصی | سرور اختصاصی ایران | سرور مجازی ایران
    Telegram : @mobinhost | آدرس : تهران - بزرگراه چمران - خیابان باقرخان - پلاک 42 - واحد 12 | تلفن شرکت مبین هاست : 02166573866

2. 2 کاربر مقابل از mobinhost عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Admin (1st November 2016)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)