سلام ، آیا این بازدید اول شماست ؟ یا
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: اطلاعیه کامل درمورد تگ های کاربری و مدیریت و مجوز های آن ( همه بخوانند )

 1. #1
  سرپرست انجمن

  http://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/nrtfq8oe4y3n4ataqsc.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.pnghttp://up.vbiran.ir/images/x8yx5wzjnfalz1ga8oa8.png
  سرپرست انجمن
  تاریخ عضویت
  Jan 2013
  نوشته ها
  499
  رام موبایل
  7.0
  محل سکونت
  ÂK
  تشکر
  2,583
  تشکر شده 1,399 بار در 402 ارسال
  نوشته های وبلاگ
  18

  Exclamation اطلاعیه کامل درمورد تگ های کاربری و مدیریت و مجوز های آن ( همه بخوانند )  سلامی گرم خدمت شما دوستان عزیز اندرویدکده ای  لازم به ذکر است که جهت افزایش کیفیت کلی فروم ، یکسری تغییراتی ایجاد شده که بیشتر مربوط به تگ های کاربران و مدیریت های مختلف می باشد . همان طور که می دانید ، از این پس برای بهتر شدن سطح فروم اندروید کده با این نحوه ی درجه بندی همراه هستیم که به شرح زیر می باشد .

  توجه:
  در صورتی که بخواهیم تغییرات جدیدی را ایجاد کنیم، در همین ترد بیان خواهد شد.


  مدیر کل :
  مدیر کل در انجمن اندروید کده در اصل به فعالیت های قبلی شخص بر می گردد . وظیفه این شخص نظارت بر کل فروم و قانون آن است .در صورتی که مدیر کل صلاحیت فردی را به عنوان مدیر کل قبول داشته باشد ، این سمت به ایشان تعلق خواهد گرفت.این سمت در واقع آخرین درجه مدیریت است که به هر کسی داده نمی شود، مگر اینکه تیم مدیریت از توانایی شخص مورد نظر بسیار آگاه باشد.کسی که به این درجه برسد می تواند در کار های اصلی انجمن نظر خود را بیان کند با مدیر کل های دیگر نیز در ارتباط باشد و مشورت کند.

  سرپرست انجمن : سرپرست انجمن می تواند بر کلیت فروم نظارت داشته باشد و کاربران فعال و یا مدیران بخش های مختلف را معرفی کند.برای این بخش یک محدودیت وجود دارد . یعنی سرپرست انجمن نمی تواند بیشتر از 7 روز (( به صورت پشت سر هم )) در فروم حضور نداشته باشد و این مورد توسط مدیر کل تشخیص داده می شود .سرپرست ها نیز از آن جایی که از اجزای اصلی فروم هستند توسط تیم مدیریت انتخاب می شوند و قبل همه چیز، تخصص، توانایی و پشتکار فرد برای فعالیت در این بخش اهمیت دارد.

  ناظم انجمن : کار اصلی ایشون جلو گیری از هرج مرج در انجمن می باشد که قرار است نقش ناظم را کاربری به نام روبات انجمن ایفا کند .

  مدیر ارشد
  :
  مدیر ارشد نقش کلیدی در انجمن ایفا می کند زیرا مدیریت مدیرهای بخش زیر نظر ایشون صورت می گیرد این مورد هم همچون سرپرست انجمن توسط سرپرست(و همچنین تایید مدیر کل) انتخاب می شوند .هماهنگ کردن مدیر بخش های مختلف با هم و تشخیص دادن کمبود فعالیت مدیر بخش های مختلف با ایشان است.

  مدیر بخش
  : مدیریت یک بخش باید فعالیت منظمی در بخش خود داشته باشد.البته توجه داشته باشید که اگر به مدت یک هفته این شخص فعالیت نداشته باشد تگش از او گرفته خواهد شد . (( البته تنها به یک شرط این اتفاق نمی افتد که قبل از کنار گذاشتن فعالیت،دلیل غیبت خود را به سرپرست گزارش دهید ))مدیر یک بخش در واقع مهم ترین عضو یک بخش محسوب می شود و اگر فرد فعالیت خود را فرا تر از یک فرد انجام دهد و یا توانایی های او توسط مدیریت مشاهده شود، احتمال ارشد شدن او بسیار زیاد است.

  مدیر آزمایشی : به مدت 3 هفته ، به طور آزمایشی مدیریت به شخص مورد نظر در فروم داده می شود و اگر از عملکرد او راضی باشیم ، تگ مدیریت یک بخش به ایشان تعلق خواهد گرفت .(این تگ به افرادی تعلق می گیرد که از سابقه ایشان به هر نحوی ، مثلا فعالیت در انجمن های مشابه، آگاه باشیم)

  مدیر بخش اخبار
  : مدیر این بخش باید توانایی لازم در ترجمه متون انگلیسی را داشته باشد.او همچنین باید بر اساس قوانین بخش اخبار عمل کند و مترجم هایی را معرفی کند و بر کار آن ها نظارت داشته باشد.

  مترجم
  :
  بخش اخبار یکی از تخصصی ترین بخش های فروم است.برای فعالیت دراین بخش باید "مترجم انجمن باشید" جهت همکاری در این بخش به سرپرست E.R.L یا مدیر بخش اخبار گزارش دهید.(توجه: به غیر از این دو تگ در نظر گرفته شده برای بخش اخبار، سایر مدیران نیز می توانند در آن فعالیت داشته باشند، اما این دو تگ نشان دهنده ی تمرکز بیشتر این افراد در بخش اخبار می باشد و همچنین تعداد بیشتر خبر های آن ها نسبت به دیگران)

  تحریریه : اعضای فعال در بخش [تنها کاربران عضو قادر به دیدن لینک میباشند.] سایت، پس از ارسال 50 مطلب ( شامل خبر، نقد و بررسی ، مقاله ) این تگ را دریافت می کنند. تگ آن ها در صورتی حفظ می شود که فعالیت آن ها ادامه دار باشد.

  پاسخگو و راهنما: وظیفه دارنده این تگ بررسی و حل مشکلات کاربران در انجمن می باشد.

  مدیر باز نشسته : مدیر بازنشسته همان مدیر های سابق یا بر کنار شده اند که بنا به هر دلیلی ( وقت نداشتن , مشکل داشتن و ... ) از مدیریت کنار گذاشته شده اند. (این تگ بیشتر به منظور قدردانی از تلاش یک شخص می باشد که اکنون به دلایلی در انجمن حضور فعالی ندارد.

  کاربر اخراجی : معمولا کسانی در این گروه قرار می گیرند که به قوانین سایت احترام نمی گذارند و کار هایی همچون اسپم دادم بی مورد , بی احترامی به کاربران انجمن و ... انجام می دهتد .
  معمولا اخراج شدن کاربر برای اولین بار بین 1 تا 7 روز نسبت به کاری که انجام داده در نظر گرفته می شود , در صورت مشاهد دوباره , وی برای همیشه از انجمن اخراج می شود .


  گروه بندی کاربران :

  کاربران با توجه به تعداد پست به شکل زیر دسته بندی می شوند :


  Novitiate (کاربر جدید) :
  این دسته از کاربران که تازه ثبت نام می کنند ،با این نام شناخته می شوند.توجه داشته باشید که وظیفه ی خاصی به آن ها داده نمی شود.این افراد می توانند از امکانات معمولی سایت استفاده کنند.


  Trainee (کاربر انجمن) : کاربرانی که با این لقب شناخته می شوند در اصل در شروع کار هستند.بعد از 60 پست از یک کاربر،او با این لقب شناخته خواهد شد.برای قرار گرفتن در این درجه یک ماه از عضویت شما باید گذشته باشد .


  Cooperator (کاربر فعال) : این درجه که سومین لقب کاربران محسوب می شود،بعد از ارسال 200 پست به دست می آید.امکانات این دسته از کاربران نیز بیشتر از دو گروه دیگر می توانند از امکانات سایت استفاده کنند.برای رسیدن به این درجه حد اقل 3 ماه از عضویت کاربران گرامی باید گذشته باشد .


  Eminence (کاربر برتر) : برای قرار گرفتن در این گروه کاربری، باید حداقل 4 ماه از عضویت کاربران عزیز در انجمن اندروید کده گذشته باشد و همچنین توانسته باشند 600 پست در این انجمن ارسال کرده باشند. این گروه از کاربران از امکانات به مراتب بیشتری به نسبت گروه های قبلی بهره خواهند برد .


  Erudite (کاربر حرفه ای) : این لقب در اصل آخرین درجه در گروه کاربری محسوب می شود و برای قرار گرفتن در این گروه باید فعالیت به مراتب بیشتری داشت.برای قرار گرفتن در این گروه ،حد اقل باید یک سال(12 ماه) از عضویت شما گذشته باشد و بیش از 1500 پست در انجمن اندروید کده ارسال کرده باشید.امتیازات و اختیارات داده شده به این گروه بسیار زیاد است .

  توجه:
  مدیر کل و یا سرپرست می تواند با در نظر گرفتن سابقه خوب از یک شخص ، درجه ی مدیریت را به ایشان بسپارد.
  فرقی هم که بین درجه کابر و مدیریت به صورت زیر است: اگر کاربری به Erudite برسد و فعالیتش ادامه نداشته باشد همچنان در این درجه باقی می ماند ،اما مدیریت به این ترتیب نیست .

  با تشکر، مدیریت اندروید کده
  ویرایش توسط Mr.CEH : 18th July 2015 در ساعت 16:45

 2. 19 کاربر مقابل از 1997 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  1997 (13th September 2013),adel70 (25th September 2015),Admin (1st November 2016),Alikhalily2020 (7th February 2015),Android-pulser (19th September 2013),AREF MD (10th July 2015),Arman (14th September 2013),Brain drain (10th April 2015),Devil hunter (19th December 2013),god-of-android (7th July 2015),hnm7696 (14th September 2013),Iman_IM (14th September 2013),jokerman (19th August 2014),mohabat200946 (26th July 2014),Mr. AnonYmouS (24th October 2013),Mr.CEH (19th November 2014),Sh@hin (25th December 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •