PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب بازی های اچ دی

hamidsaber67
1st October 2014, 23:17
من 1 هفته است این گوشیو خریدم ولی بازی های اچ دی مثل اسفالت 8 رو نمیاره به عنوان مثال بازی اسفالت 8 و از سایتتون دانلود کردم ولی وقتی میره تو بازی میگه اکانت گوگل پلی فعال کنی بعد طبق اموزش سایت میرم اکانت گوگل پلی و فعال کنم وقتی جی میلمو با پسوردم میزنم بعدش next و میزنم دوباره برمیگرده به همون صفحه اول که sign in o new داره ممنون میشم هرکدوم از دوستان اگه میتونه راهنمایی کنه

Mr.CEH
1st October 2014, 23:52
درود
1- برند و مدل گوشیتو اعلام کن تا مدیران عزیز کمکت کنن
2- قبل از هر کاری در گوشی های دارای اندروید اول باید google play service v رو آپدیت وارد اکانت gmail بشی. چون معمولا نیازه
3- حتما دیتای بازی رو در محل مخصوص خودش دانلود کن. ( میتونی از تاپیک نصب بازی ها که من الان دیدم کمک بگیری) اینم آدرسش :

[Only registered and activated users can see links](-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-)
4- بعضی از بازی ها بعد ریختن دینا هم برای بار اول حتما نیاز به ف-ی-ل-ت-ر ش-ک-ن داره
امیدوارم کمک کرده باشم