PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [پرسش و پاسخ] تاپیک پرسش و پاسخ به تمام سوالات مبتدیان

صفحه ها : [1] 2 3 4

Mr. Ehsan
11th January 2013, 23:52
با سلام خدمت همه عزیزان

این تاپیک برای پرسش تمام سوال های شماست و شما باید در این تاپیک سوال های خود را بپرسید و منتظر جواب خود در همین تاپیک باشید

[*=center] لطفا قبل از پرسش هرگونه سوال به سوالات قبلی دقت کنید، شاید سوال شما در مجموع سوالات قبلی باشد

با تشکر از همراهی و همکاری شما کاربران عزیز

amirdant3
21st January 2013, 00:47
من htc one x دارم هنوز آپدیت jelly bean برام نیومده باید چیکار کنم؟ :((((

Iman_IM
21st January 2013, 05:07

دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم آپدیت jelly bean برای یک سری از بیلد نامبر های این گوشی منتشر شده و برای مناطق مختلف.چون با گوشی های htc آشنایی زیادی ندارم نمیتونم کمک زیادی بهتون بکنم.شما از طریق خود گوشی چک کنید ببینید که آپدیت برای گوشی شما منتشر شده یا خیر.

Xperia_Tipo
23rd January 2013, 20:49
سلام .!

من میخوام گوشم و روت کنم ..!
ولی نمیدونم چجوری ؟!؟!
تورو خدا یکی کمکم کنه .!/ خیلی مهمه ..!

مدل گوشی : Sony Xperia Tipo

asedel
25th January 2013, 20:35
سلام .!

من میخوام گوشم و روت کنم ..!
ولی نمیدونم چجوری ؟!؟!
تورو خدا یکی کمکم کنه .!/ خیلی مهمه ..!
مدل گوشی : Sony Xperia Tipo

به سر به این لینک بزن

[Only registered and activated users can see links]

asedel
25th January 2013, 20:51

Google recently announced the next version of Android, 4.1 Jelly Bean, at their I/O 2012 conference in San Francisco. It will initially only be available for the Nexus S, Galaxy Nexus and Xoom devices. Updates for devices from other manufacturers will come much later on, if they do come at all.
Android’s excellent developer community has already achieved a bootable Jelly Bean ROM on HTC’s flagship smartphبone, the One X.
The news comes from XDA Developers in the form of a thread in which a developer who goes by the name tgascoigne released hisport of Android 4.1 Jelly Bean for the One X.

طبق اخبار گوگل اومده
ببرین نمایندگی های مجاز براتون up میکنن اگم خودنون وای فای دارین یه سیم کارت عربی میندازین up میکننین. با ایرانسل یا همراه اول نمیشه. البته اگه رام خاور میانش و میخواین

اسکرین شات:
1506

adelante12
29th January 2013, 16:41
سلام به همه! من یه مشکل دارم!وقتی بازیهای hd رو نصب مینکم یه سری فایل موزیک و ویدیو به آلبوم و walkman اضافه میشه!مثلا الان من 1000تا اهنگ 1kB دارم !

farshad.rainbow
29th January 2013, 16:57
سلام به همه! من یه مشکل دارم!وقتی بازیهای hd رو نصب مینکم یه سری فایل موزیک و ویدیو به آلبوم و walkman اضافه میشه!مثلا الان من 1000تا اهنگ 1kB دارم !

خوب اینا آهنگ های بازی هستن باید از موزیک پلیری استفاده کنید که قابلیت انتخاب مسیر یا حجم فایل رو داره!

pooria
30th January 2013, 19:17
سلام خسته نباشید خیلی ممنون برا که برای ما مبتدیان وقت میگذارید
یه سوال من بازی کمبات 4 رئ نصب کردم موقع اجرا میپره بیرون باید چیکار کنم؟

reza76
31st January 2013, 13:16
سلام
تا اوجایی که من میدونم آخرین نسخه اندروید 4.11 هست ولی نمیدونم چرا وقتی گوشیم رو به کامپیوتر وصل میکنم اخطار آپدیت میده!!؟؟

rfatehi
31st January 2013, 14:50
سلام
تا اوجایی که من میدونم آخرین نسخه اندروید 4.11 هست ولی نمیدونم چرا وقتی گوشیم رو به کامپیوتر وصل میکنم اخطار آپدیت میده!!؟؟

دوست عزیز اخرین نسخش android 4.1.2 هس که رام رسمیش برا گوشی شما اومده

reza76
31st January 2013, 15:57
دوست عزیز اخرین نسخش android 4.1.2 هس که رام رسمیش برا گوشی شما اومده

ميشه بيزحمت لينك دانلودشو بذارين؟چون وقتي با موبايل ميرم توي softwareupdate ميگه update not available

Sent from my iPad using Tapatalk HD

rfatehi
31st January 2013, 18:09
ميشه بيزحمت لينك دانلودشو بذارين؟چون وقتي با موبايل ميرم توي softwareupdate ميگه update not available

Sent from my iPad using Tapatalk HD

از این تاپیک استفاده کنین

ronaldo2013
7th February 2013, 12:53
سلام..من یه تبلت چینی خریدم که امکاناتش به این صورت است:cpuتک هسته ای با فرکانس1.2....ARM A8با پردازشگر mali400 و ram 1...می خوام راهنماییم کنید که این تبلت توانایی اجرا بازی های سنگین رو داره؟.......اگه زودتر جوابمو بدین ممنون میشم!!

rfatehi
7th February 2013, 12:58
سلام..من یه تبلت چینی خریدم که امکاناتش به این صورت است:cpuتک هسته ای با فرکانس1.2....ARM A8با پردازشگر mali400 و ram 1...می خوام راهنماییم کنید که این تبلت توانایی اجرا بازی های سنگین رو داره؟.......اگه زودتر جوابمو بدین ممنون میشم!!

اسم تبلت تون چیه؟ الا همه گوشی ها ساخت چینن!!!!!
اسم کامل تبلتتون رو بگین

ronaldo2013
7th February 2013, 21:38
wintouch q75

Mr. Ehsan
7th February 2013, 21:52
wintouch q75

سلام
بازي هاي سنگين رو كه نه ! آخه تك هسته اييه و كلاكش هم نسبتا كمه ! ولي بخاطر رم بالا و گرافيك نسبتا خوبش بازم بازي هاي نسبتا سنگين رو بايد براحتي اجرا كنه ;)

alicivil8838
10th February 2013, 17:12
می خواستم اگه براتون مقدوره یک فیلم کامل از نصب رام های تک فایلی و سه فایلی بگذارید.ممنون:49:

Devil Boy
10th February 2013, 17:52
سلام ،
امیدوارم جای درستی سوالم رو پرسیده باشم چون توی بخش Sony گوشی خودمو پیدا نکردم . دوستان من دقیقا 3 روز هست یک گوشی Sony Xperia Tipo خریدم که توی 2 روز اول باطری رو تا 2 الی 3 روز نگه می داشت و همیشه وقتی به بخش باطری تو ستینگ گوشی می رفتم میزد Screen 7 الی 8 درصد اما الان از دیشب باطریش سریعتر داره خالی میشه بخش Screen هم از 7 درصد به بالای 50 درصد رسیده یعنی میزنه که مصرف باطری توسط این بخش 55 درصد هست در صورتی که تو چند روز ابتدایی مصرف این بخش رو بالاترین حدش 9 درصد بود اما الان بشدت داره Screen باطری رو مصرف می کنه . نمی دونم گفتم شاید عادی باشه شاید هم غیر عادی . در ضمن هیچ تنظیمات اسکرین رو افزایش و کاهش ندادم همه چی توی این چند روز ثبات داشته فقط دیشب باطری گوشی رو در اوردم سیم کارت دوم رو توش انداختم و بعد دیگه اینطوری شده .
ممنون میشم یه راهنمایی کنید که مشکل از کجا میتونه باشه و اینکه بگید ایا گوشی های اندرویدی شما هم توی بخش Screen بالای 50 درصد هست ؟

ممنون پیشاپیش

Mr. Ehsan
10th February 2013, 23:06
سلام ،
امیدوارم جای درستی سوالم رو پرسیده باشم چون توی بخش Sony گوشی خودمو پیدا نکردم . دوستان من دقیقا 3 روز هست یک گوشی Sony Xperia Tipo خریدم که توی 2 روز اول باطری رو تا 2 الی 3 روز نگه می داشت و همیشه وقتی به بخش باطری تو ستینگ گوشی می رفتم میزد Screen 7 الی 8 درصد اما الان از دیشب باطریش سریعتر داره خالی میشه بخش Screen هم از 7 درصد به بالای 50 درصد رسیده یعنی میزنه که مصرف باطری توسط این بخش 55 درصد هست در صورتی که تو چند روز ابتدایی مصرف این بخش رو بالاترین حدش 9 درصد بود اما الان بشدت داره Screen باطری رو مصرف می کنه . نمی دونم گفتم شاید عادی باشه شاید هم غیر عادی . در ضمن هیچ تنظیمات اسکرین رو افزایش و کاهش ندادم همه چی توی این چند روز ثبات داشته فقط دیشب باطری گوشی رو در اوردم سیم کارت دوم رو توش انداختم و بعد دیگه اینطوری شده .
ممنون میشم یه راهنمایی کنید که مشکل از کجا میتونه باشه و اینکه بگید ایا گوشی های اندرویدی شما هم توی بخش Screen بالای 50 درصد هست ؟

ممنون پیشاپیش

سلام
خب این طبیعیه که یک گوشی روز اول بیشتر شارز رو نگه داره و در روز های آینده کمتر
منم گوشیم همینطور بود !
و اینکه بالا رفتن مصرف برق صفحه فک نمیکنم ربطی به سیم کارت دوم باشه و اینکه خُب یه جورایی بالای 50% زیاد هست برای این گوشی ! گوشی من با صفحه 4.2 39% برق کم میکنه صفحش ;)
در کُل نگران نباشید. اکثر گوشی های اندرویدی مصرف بالایی دارند و باتری نسبتا ضعیف ! یعنی اکثر گوشی ها همون یه روز و نیم رو با استفاده معمولی شارژ نگه میدارند.

Devil Boy
11th February 2013, 01:34
سلام
خب این طبیعیه که یک گوشی روز اول بیشتر شارز رو نگه داره و در روز های آینده کمتر
منم گوشیم همینطور بود !
و اینکه بالا رفتن مصرف برق صفحه فک نمیکنم ربطی به سیم کارت دوم باشه و اینکه خُب یه جورایی بالای 50% زیاد هست برای این گوشی ! گوشی من با صفحه 4.2 39% برق کم میکنه صفحش ;)
در کُل نگران نباشید. اکثر گوشی های اندرویدی مصرف بالایی دارند و باتری نسبتا ضعیف ! یعنی اکثر گوشی ها همون یه روز و نیم رو با استفاده معمولی شارژ نگه میدارند.

ممنون بابت پاسخ . من قبل از این گوشی هم یک x10 داشتم اون دیگه چون خیلی حیلی باطری کم نگه می داشت فروختم حتی یکبار باطری نو خریدم اما باز هم درست نشد به جایی رسیده بود که کل توان باطریش در عرض 1 ساعت خالی می شد . خلاصه اینم دیدم صفحش زیاد مصرف می کنم گفتم بپرسم الان رسیده به 41 درصد .
بازم ممنون که پاسخ دادید اقای احسان عزیز

alift
13th February 2013, 00:37
سلام دوستان مدتی بود که گوشی من بریک شده بود بن یه رام رسمی روش فلش کردم .من قبلا روتش کرده بودم حالا روتش پریده برای روت کردن هم وقتی از راهی که قبلا روتش کرده بودم اقدام میکنم روت نمی کنه (easy root toolkit) ممنون میشم کمکم کنین تا دوباره روتش کنم.

reza76
13th February 2013, 14:41
سلام دوستان گوشیم یه چند وقتی هست که از یکسری برنامه میپره بیرون
مشکل از چی میتونه باشه؟ (گوشیم اس3 هست و تازگی اپدیت کردم به 4.1.2)
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

mahan76
13th February 2013, 15:05
سلام.دوستان من میخام سونی p بخرم گوشی خوبی یاگوشی های بهتر با این قیمت وجود داره؟

rfatehi
13th February 2013, 15:21
سلام دوستان مدتی بود که گوشی من بریک شده بود بن یه رام رسمی روش فلش کردم .من قبلا روتش کرده بودم حالا روتش پریده برای روت کردن هم وقتی از راهی که قبلا روتش کرده بودم اقدام میکنم روت نمی کنه (easy root toolkit) ممنون میشم کمکم کنین تا دوباره روتش کنم.

نرم افزار های زیادی هس واسه روت کردن میتونید از آنها استفاده کنید مث نرم افزار superoneclick

rezaest
13th February 2013, 23:24
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان . . .
پیشاپیش چهارشنبه سوری به همتون تبریک میگم ...
آقا ما به یه مشکل اساسی خوردیم . تقریبا یه ماه پیش یه تبلت 10 اینچی هیوندای پلی ایکس با رام ([Only registered and activated users can see links]*************/index.php/%D8%B1%D8%A7%D9%85)
جیلی بیلی خرید کردیم .
و گارانتی پدیده هم داره .
حالا من یه مشکل خیلی حاد دارم و اون اینه که این تبلت بدون این که من بهش دست بزنم و لمسی بکنم خودش خودکار کار میکنه و خودکار هر جا دلش میخواد وارد میشه . وقتی اونو ریست کارخانه که توی تنظیماتش هستش میکنم یه مدت خوب میشه اما باز تا این که نرم افزار رو شنصب میکنم و یه مدت میگذره دوباره همین طوری میشه .
دیگه رفته رو اعصابم نمیدونم چیکار کنم .
به گارانتی اطلاع دادم میگه عیب از رام ([Only registered and activated users can see links]*************/index.php/%D8%B1%D8%A7%D9%85)
و کرنر و فریمور تبلت هستش و مشکل نرم افزاری داره و باید هزینه اونو واسمون بفرستین تا درستش کنیم حساب که میکنم به خاطر هزینه پست و هزینه درست کردنش 100 هزار تومان باید خرج کنم .
گارنتیش میگه باید رامش عوض بشه . رامش رو هم خودم پیدا نمیکنم تا عوضش کنم تا این هزینه سنگین رو متقبل بشم .
حالا از دوستان عزیز درخواست دارم هرکی میتونه کمکم کنه .
به نظر شما عیب از رامش هست ؟ رامش رو از کجا گیر بیارم یا رام ([Only registered and activated users can see links]*************/index.php/%D8%B1%D8%A7%D9%85)
مناسب این تبلت پیدا میشه ؟
تورو خدا کمکم کنید تا این عید زهر مار ما نشه ...

Mohammad
14th February 2013, 00:03
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان . . .
پیشاپیش چهارشنبه سوری به همتون تبریک میگم ...
آقا ما به یه مشکل اساسی خوردیم . تقریبا یه ماه پیش یه تبلت 10 اینچی هیوندای پلی ایکس با
رام ([Only registered and activated users can see links]*************/index.php/%D8%B1%D8%A7%D9%85)
جیلی بیلی خرید کردیم .
و گارانتی پدیده هم داره .
حالا من یه مشکل خیلی حاد دارم و اون اینه که این تبلت بدون این که من بهش دست بزنم و لمسی بکنم خودش خودکار کار میکنه و خودکار هر جا دلش میخواد وارد میشه . وقتی اونو ریست کارخانه که توی تنظیماتش هستش میکنم یه مدت خوب میشه اما باز تا این که نرم افزار رو شنصب میکنم و یه مدت میگذره دوباره همین طوری میشه .
دیگه رفته رو اعصابم نمیدونم چیکار کنم .
به گارانتی اطلاع دادم میگه عیب از
رام ([Only registered and activated users can see links]*************/index.php/%D8%B1%D8%A7%D9%85)
و کرنر و فریمور تبلت هستش و مشکل نرم افزاری داره و باید هزینه اونو واسمون بفرستین تا درستش کنیم حساب که میکنم به خاطر هزینه پست و هزینه درست کردنش 100 هزار تومان باید خرج کنم .
گارنتیش میگه باید رامش عوض بشه . رامش رو هم خودم پیدا نمیکنم تا عوضش کنم تا این هزینه سنگین رو متقبل بشم .
حالا از دوستان عزیز درخواست دارم هرکی میتونه کمکم کنه .
به نظر شما عیب از رامش هست ؟ رامش رو از کجا گیر بیارم یا
مناسب این تبلت پیدا میشه ؟
تورو خدا کمکم کنید تا این عید زهر مار ما نشه ...

برو تو xda-developers رامش به احتمال زیاد هست .

rezaest
14th February 2013, 11:32
برو تو xda-developers رامش به احتمال زیاد هست .
پیدا نمیشه محمد عزیز ...

ehsan684
14th February 2013, 19:49
سلام من هر چی بازی hd که data داره رو نصب می کنم با توجه به اینکه تمام مراحلو طبق آموزش طی می کنم زمانی که نصب تموم میشه و gps و gprs خاموشه به اینترنت وصل نیستم و wifi روشنه و حالت airplan فعاله ولی پیغام مبنی بر اینکه فایلی رو dl کنه نمیاد و هیچ گونه فایلی نمیسازه مدل تبلت tf300 با cpu tgra3 هست بازی های ramayan wars,cypress inheritanceو چند تا دیگه نصب کردم که جواب نداد پرسیدم گفتن باید root کنی دستگاهو لطفا راهنمایی کنین ممنون

HAMID.OAK
14th February 2013, 20:22

همه بازی های قدیمی رو اجرا میکنه خیالت تخت از قدیمی منظورم کل بازی های منتشر شده است.احتمالا بازی های جدید رو تک و توک اجرا کنه.

Ali akbar
19th April 2013, 15:22
با سلام من سوالی در موردwifiگوشیم دارم.من بهwifiوصل میشم و ایکون وصل بودن هم میاد ولی تو اینترنت نمیره :40:تو رو خدا جواب بدین خیلی لازم دارم.با تشکر(xperia x8)

Mr. Ehsan
19th April 2013, 15:51
با سلام من سوالی در موردwifiگوشیم دارم.من بهwifiوصل میشم و ایکون وصل بودن هم میاد ولی تو اینترنت نمیره :40:تو رو خدا جواب بدین خیلی لازم دارم.با تشکر(xperia x8)

سلام
به احتمال زیاد شارژ اینترنتتون تموم شده
وگرنه دلیل دیگه نمیتونه باشه !
به تنظیمات Wi-Fi که دست نزدید آره ؟

mreza
20th April 2013, 19:28
سلام
راستش من میخوام بدونم کجا میتونم بازی هایی که جنبه سرگرمی دارن مثل roll a joint و از این جور بازیا رو پیدا کنم و ایا تو گوگل پلی بخوام سرچ کنم چه دسته بندی هایی رو باید سرچ کنم

ممنون میشم پاسخ بدید

Ho3eiN
21st April 2013, 00:05
سلام
راستش من میخوام بدونم کجا میتونم بازی هایی که جنبه سرگرمی دارن مثل roll a joint و از این جور بازیا رو پیدا کنم و ایا تو گوگل پلی بخوام سرچ کنم چه دسته بندی هایی رو باید سرچ کنم

ممنون میشم پاسخ بدید

توی همین سایت تو بخش سرگرمی میتونید به وفور پیدا کنید.

Eminem
22nd April 2013, 18:29
سلام به همه
گوشیه ی من HTC oneX
گوشیمو backup & reset کردم او اپلیکیشنی که می رفتم توش بازی یا برنامه هامو نسب می کردم با کله برنامه ها و بازیا پاک شدن از رو گوشی ولی وقتی گوشیمو به کامپیوتر میزنم تو حافظش برنامه هام وجود داره
چه جوری میتونم اون اپلیکیشن رو گوشیم نصب کنم همون که باهاش بازیو برنامه هارو نصب میکردم:39::39:

Mohammad
23rd April 2013, 18:05
سلام به همه
گوشیه ی من HTC oneX
گوشیمو backup & reset کردم او اپلیکیشنی که می رفتم توش بازی یا برنامه هامو نسب می کردم با کله برنامه ها و بازیا پاک شدن از رو گوشی ولی وقتی گوشیمو به کامپیوتر میزنم تو حافظش برنامه هام وجود داره
چه جوری میتونم اون اپلیکیشن رو گوشیم نصب کنم همون که باهاش بازیو برنامه هارو نصب میکردم:39::39:

htc sync رو دانلود می کنی بعد نصب می کنی . گوشی رو زدی گزینه htc sync رو انتخاب می کنی . بعد یه فایل منیجر از سایت می گیری و با htc sync نصب می کنی . آموزشش هم تو فروم هست

Soheil
10th May 2013, 11:56
سلام من دیروز گوشی galaxi sII pluse خریدم علاوه بر مموری داخلی یه sdcard هم گداشتم و وقتی که بازی یا نرما فزار رو نصب میکنم هیچ کدام به Sdcard منتقل نمیشن اگر میشه را هنمایی کنید. !

MAHDI
10th May 2013, 11:59
خب معلومه که به مموری نمیره شما باید بری توی تسک منیجر گوشیت بعد یه جا نوشته دانلودس روش کلیک کن تمام بازی ها و نرم افزار هات میاد که کنارش هم نوشته move to sd card بزنی میره تو مموریت موفق باشی

aakz
23rd May 2013, 12:32
سلام میشه آموزش نصب رام کاستوم اندروید 4.1 رو برای x10 mini با کرنل eclair 2.1 بذارید؟البته یه جوری توضیح ندید که گیج بشیم!

yashar
23rd May 2013, 22:28

asedel
24th May 2013, 11:07
دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم آپدیت jelly bean برای یک سری از بیلد نامبر های این گوشی منتشر شده و برای مناطق مختلف.چون با گوشی های htc آشنایی زیادی ندارم نمیتونم کمک زیادی بهتون بکنم.شما از طریق خود گوشی چک کنید ببینید که آپدیت برای گوشی شما منتشر شده یا خیر.
از آبدیت های ota استفاده کن یا از یه ruu مناسن منطقه خودت استفاده کن این دیگه اصا مشکل نیس بخوای مطرح کنی.

saeedtat
25th May 2013, 21:13
سلام به دوستان
من به تازگی یک گوشی HTC Desire C البته دست دوم خریده ام (حدود 2 ماه پیش - که البته وجود تاریخ گارانتی ش نشون میده که طرف بیش تر از دو ماه ازش استفاده نکرده)
این اولین گوشی اندرویدی منه و من الان چند تا سوال و چند مشکل دارم:
ضمنا من از اینتر فیس فارسی استفاده میکنم
سوال:
هر چند که هنوز تعریف دقیقی از رام ندارم از کجا باید متوجه شم که رام گوشیم اصلیه یا نه؟
توی سایت ها عنوان شده که این مدل دارای 4 گیگ حافظه است ولی من وقتی میرم توی settings/Storage اونجا مقدار کل سه نوع حافظه رو بشرح زیر بهم نشون میده
0.95GB برای Internal Storage
95.23MB برای Phone Storage
1.85GB برای Storage card
اولا که پس اون 4 گیگ چی شد
دوما هر کدوم از این حافظه ها برای چه کاری اند
مثلا من یه بار کارت حافظه ام رو عوض کردم ولی بجز برای یه برنامه نقشه که نقشه هاش روی رم بود برای بقیه مشکلی به وجود نیومد
آیا میشه جای نصب برنامه ها رو تعیین کرد یا نه و الان من از کجا بدونم کهکدوم برنامه کجا نصب شده

مشکلات:
1. از همه میتونم بلوتوث بگیرم جز لپ تاب خودم. البته نه همیشه گاهی هم پیش میاد که با هم قهر نباشند!!!!
2. توی مسیر mnt/sdcard/DCIM/.thumbnails یک فایل خود به خود ساخته میشه که حجمش برابر با ظرفیت خالی کارت حافظه ام توی اون لحظه ای که ساخته میشه.
و وقتی پاکش میکنم بعد از مدتی دوباره ساخته میشه و همیشه رم من رو پر میکنه
هر موقه میخوام برنامه نصب کنم پاکش میکنم برنامه رو روی رم میریزم و نصب میکنم. این بار هم این فایل ساخته میشه با حجم کمتر از قبلش ولی تمام فضای خالی رم رو میگیره
3. وقتی توی گاری و یا File Expert ام میرم گاهی پیغام میده که Android.process.Media از کار افتاده آیا به شرکت HTC گزارش بدم که من وقتی هر یک از گزینه هاشو بزنم از اون برنامه که توش بودم میاد بیرون. این اتفاق گاهی تو برنامه های دیگه هم میفته
بعد از پاک کردن اون فایله بیشتر اینطور میشه
4. بعضی موقع هم که میرم توی گالریم میگه هیچ البومی وجود نداره
5. با اون که برای زنگ خورم و اس هام زنگ تعیین کردم ولی با اینکه گوشیم سایلنت هم نیست برای اس ویبره میزنه و برای تماس ها یه زنگ ساده میزنه.
و وقتی که میرم دوبار یه زنگ تعیین کنم توی اون قسمت وارد میشه ولی هیچ زنگی نیست تا بتونم انتخابش کنم
بعد یه مدتی یا یه ری استارت درست میشه

کمکم کنید لطفا!!!!!!

jxds7600
26th May 2013, 11:42
سلام چرا من هر بازی دیتا دار را میریزم و دیتا را هم همان جا که گفتی میریزم باز هم دیتا میخواهد تبلتم هم jxd s 7600 هستش

pegah
26th May 2013, 18:51
سلام من یه هفتست گوشی سونی میرو رو خریدم از همون بار اول که خواستم باهاش برم فیس بوک ارور میداد و log in نمیشد چند بار هم از اینترنت برنامه فیس بوک رو دانلود کردم و امتحان کردم اما درست نشد .باید چکار کنم.متاسفانه گوشیم گارانتی هم نداره

Mr. Ehsan
27th May 2013, 12:20
سلام من یه هفتست گوشی سونی میرو رو خریدم از همون بار اول که خواستم باهاش برم فیس بوک ارور میداد و log in نمیشد چند بار هم از اینترنت برنامه فیس بوک رو دانلود کردم و امتحان کردم اما درست نشد .باید چکار کنم.متاسفانه گوشیم گارانتی هم نداره

سلام
عزیزم اینکه نگرانی نداره
فیس بوک فیلتره برا ایران ! اگه هم میبینی که بعضی ها با گوشی هاشون میرن فیس بوک اونا از یه طریق دیگه استفاده میکنن ! یا اینکه برنامه فیس بوک گوشیشون آی پیش فیلتر نشدست !
مشکلت جدی نیس اصلا که نگران گارانتی هم باشی :50: یه امر طبیعیه .

EZIO
27th May 2013, 14:47
ببخشید فایل تیتانیوم بک اپ واسه چی هست فقط واسه هک بازی هاست؟ برای کار کردن برنامه تیتانیوم بک اپ دستگاه حتما باید روت باشه؟ اگه بازی هارو بخوام هک کنیم چه جوریه مثل amazing spider man که هکش برای IOS هست میخوام بدونم برای اندروید هم هست تو IOS تمامی بازی ها با یه سری سورس که بعد جیلبریک کردن دوایس میتوانی نصب کنی راحت میشه هک کرد این جوری که میتونی وارد قسمت خرید پول بازی بشی و بدون پرداخت پول کلی پول داخل بازی رو افزایش بدی. این چی این واسه اندروید نیست

maryen
13th June 2013, 15:39
سلام. من گوشی سونی اس دارم. چند روز که دفترچه تلفنم باز نمی شه و این ارور میده : the process android. process acore has stoped unexpectedly. please try again
یک بار گوشیمو ریست کردم درست شد ولی وقتی نرم افزار هارو دوباره ریختم تو گوشی همونجوری شدو ارورر میده چی کار باید بکنم مشکل از کجاست؟

Mohammad
13th June 2013, 16:33
سلام. من گوشی سونی اس دارم. چند روز که دفترچه تلفنم باز نمی شه و این ارور میده : the process android. process acore has stoped unexpectedly. please try again
یک بار گوشیمو ریست کردم درست شد ولی وقتی نرم افزار هارو دوباره ریختم تو گوشی همونجوری شدو ارورر میده چی کار باید بکنم مشکل از کجاست؟

رام گوشیتون رو عوض کنید . تو بخش رام سایت می تونی این کار رو انجام بدی ....

amir124
14th June 2013, 15:48
یکی از نرم افزار ها مشکل داره شما دونه دونه نصب کن بعد از هرنصب هم تست کن تا بفهمی مشکل از کدوم نرم افزاره

hmbss
30th June 2013, 21:04
سلام
آقا من این آنتی ویروس Kaspersky Mobile Security نصب کردم رو گوشیه دوستم
بعد اومدم پاکش کنم گوشیش قفل شد
چی کار کنم
تبلتش مدیا پد ۷ رامشم نیست
تورو خدا کمک کنید

JVLahdi
9th July 2013, 21:51
سلام،يه سوال داشتم؟اين رام 4.2.2 يو اس بي ديباگينگش كجاست؟؟!!!!!!
من رو گوشيم نصب كردم ولي تو ستينگ دولوپر آپشن نداره!!!
چند بارم نصب كردم!هم 6602 هم6603 لطفا راهنماييم كنيد

eiman
10th July 2013, 19:43
سلام دوستان تبلت من به مشکل برخوزده امروز بعد از اتمام کار خاموشش کردم وقتی روشنش کردم نه بازی بود نه نرم افزاری نتونستم چیزی پیدا کنم و زبانش هم چینی شده بود دوباره زبان را تغییر دادم و خاموش و روشن کردم باز زبان چینی شد و خبری از داده هام نبود البته تو اس دی کارت بود ولی قابل اجرا نبود منم برگرداندم به تنظیم کارخانه بازم درست نشد چه کنم.؟ :-\

Mohammad
11th July 2013, 09:58
سلام دوستان تبلت من به مشکل برخوزده امروز بعد از اتمام کار خاموشش کردم وقتی روشنش کردم نه بازی بود نه نرم افزاری نتونستم چیزی پیدا کنم و زبانش هم چینی شده بود دوباره زبان را تغییر دادم و خاموش و روشن کردم باز زبان چینی شد و خبری از داده هام نبود البته تو اس دی کارت بود ولی قابل اجرا نبود منم برگرداندم به تنظیم کارخانه بازم درست نشد چه کنم.؟ :-\

رامتون رو عوض کنید .

shayanth
15th July 2013, 15:14
آقا سلام من تازهs4خریدم نمیدونم چه جوری روش دیتا بازی بریزم اصلان تو رمم یا حافظه گوشی یکی راهنمایی کنه

Iman_IM
17th July 2013, 03:30
آقا سلام من تازهs4خریدم نمیدونم چه جوری روش دیتا بازی بریزم اصلان تو رمم یا حافظه گوشی یکی راهنمایی کنه مبارکتون باشه. دیتا بازیها به طور پیش فرض داخل حافظه گوشی باید ریخته شه و محل ریختن دیتا هم تو توضیحات بازی مورد نظر درج میشه و معمولا داخل پوشه android/data یا android/Obb ریخته میشوند.

zzzxxx
19th July 2013, 20:10
سلام
من یه تبلت چینی به اسم richtel خریدم که توی مشخصاتش زده GPU 400Mali Core برای دانلود دیتای بازی های HD باید از کدومشونو دانلود کنم؟؟

منظورش از این core اخرش چیه؟؟؟مثلا برای بعضی گوشی های دیگ GPU 400Mali MP هست اخرش؟؟

معمولا دیتای کدوم گوشی رو باید دانلود کنم تا درست باشه؟؟
با تشکر...

javadwatson
21st July 2013, 22:06
باسلام.
راه حل با زدن کد برای بدست اوردن سریال نامبر گوشی هست؟؟؟

HAMID.OAK
21st July 2013, 22:57
سلام
من یه تبلت چینی به اسم richtel خریدم که توی مشخصاتش زده GPU 400Mali Core برای دانلود دیتای بازی های HD باید از کدومشونو دانلود کنم؟؟

منظورش از این core اخرش چیه؟؟؟مثلا برای بعضی گوشی های دیگ GPU 400Mali MP هست اخرش؟؟

معمولا دیتای کدوم گوشی رو باید دانلود کنم تا درست باشه؟؟
با تشکر...

شما از دیتای mali استفاده کنید core هم به معنی هسته هستش

Bamdad
22nd July 2013, 17:51
سلام
آقا من این آنتی ویروس Kaspersky Mobile Security نصب کردم رو گوشیه دوستم
بعد اومدم پاکش کنم گوشیش قفل شد
چی کار کنم
تبلتش مدیا پد ۷ رامشم نیست
تورو خدا کمک کنید

این آنتی ویروس زمانی که برای اولین بار ازش استفاده می شه یه پسورد درخواست می کنه...ازش بپرس براش پسوردی انتخاب کرده یا نه...

zzzxxx
27th July 2013, 17:17
شما از دیتای mali استفاده کنید core هم به معنی هسته هستش

راستش این گوشی رو به اسم 2 هسته ای به من فروختن....حالا این 2 هسته ای هست آیا؟؟

MAHDI
27th July 2013, 19:41
دوست عزیز چقدر خریدیش اخه یه مدل داره 600 تومن دوهسته ای هستش یه مدل هم داره 1 تومنه اون هم دوهسته ای هستش بقیه مدلاش اگر درست گفته باشم تک هسته ای هست

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk 4 Beta

saeedtat
3rd August 2013, 14:09
سلاممن همواره در ارسال بلوتوث از لپ تابم به گوشی HTC Desire C خود مشکل داشتم و شاید از هر 20 تلاش برای ارسال یه دونش جواب بده. ضمنا از این لپتاب به بقیه گوشی ها حتی HTC های دیگه مشکلی مشاهده نشده و گوشیم هم از بقیه لپ تابها به راحتی بعد از جفت شدن با هاشون بلوتوث میگیره. راستی از همین گوشیم به لپ تاب هم مشکلی نیست و فقط مشکل توی ارسال از لب تاب به گوشیهزمانی هم که گوشیم رو با کامپیوترم میخوام جفت کنم این خطلا رو میده:

mehrdadarmani
3rd August 2013, 17:07
سلام من تازه یه تبلت یواندائو 9.7 گرفتم بعضی از بازی های سنگین رو که بالا میارم صفحه اول بازی میاد و پیغام میده :متاسفانه gangaster4(اسم یکی از بازی ها ) بسته شد و بالا نمیاد چی کار کنم دیتا هارو درست کپی کردم یکی دوتا بازی بدون دیتا هم اینجوری هستن

Iman_IM
4th August 2013, 05:01
سلام من تازه یه تبلت یواندائو 9.7 گرفتم بعضی از بازی های سنگین رو که بالا میارم صفحه اول بازی میاد و پیغام میده :متاسفانه gangaster4(اسم یکی از بازی ها ) بسته شد و بالا نمیاد چی کار کنم دیتا هارو درست کپی کردم یکی دوتا بازی بدون دیتا هم اینجوری هستن

حتما بازیها با تبلتتون سازگاری ندارند و به اجبار بسته میشند.حالا مشکل میتونه از نوع سخت افزار تبلتتون باشه که با برخی بازیها سازگاری نداره یا اینکه با نسخه اندروید تبلتتون سازگار نیستند.برای اجرای بازیهای گیم لافت هم حتما قبلش تو اکانت جیمیلتون ساین این بشید و از برنامه سایفون برای چک لایسنس استفاده کنید.

sir_mohsen
18th August 2013, 21:14
سلام
تو برنامه monect portable این host ip adress رو باید از کجا پیدا کنم؟

arshameh
19th August 2013, 19:58
سلامخواهش میکنم یکی جواب بدهبرنامه apk downloader که با اون میتونی با کامپیوتر از مارکت دانلود کنی چند تا سوال دارم در رابطه باهاشاول اینکه چجور میشه با دانلود منجر دانلود کرد و با خود مرور گر دانلود نکنمدوم اینکه فقط بار اول برنامه ای رو که از ش دانلود کردم توسط گوشی اجرا شد بقیه وقتی میخوام نصب کنم ارور میده این ارور:parse error>>>there are a problam parsing the packageخواهش میکنم جواب بدید خیلی بهش نیاز دارم گوشیممhtc one vهست.

Arman
19th August 2013, 20:00
اگه اینجوری باشه فایل ها خراب دانلود شدن وباید دوباره دانلودشون کنی

arshameh
19th August 2013, 20:01
آخه 1 و 2 تا نبوده هر چی دانلود میکنم همینجوریه!!!بعدچجور میشه با دانلود منجر دانلود کنم؟

Arman
19th August 2013, 20:03
اگه اینجوری مشکل داری با چیز شکن از داخل خود گوشی دانلود کن. شاید این بار نصب شد!

arshameh
19th August 2013, 20:06
اخه من ای دی اس ال هست مودمم معمولی وایرلس نیست بخاطر همین ب شدن ب این برنامه نیاز دارم

اخه بار اولم که دانلود کردم برنامه نصب و ب خوبی اجرا شد ولی بعد از اون دیگه هر چی دانلود کردم نصب نشد !!!نمیدونید مشکل از کجاست؟اون ارور که گفتم رو میده واسه همه!!!

میدونید چجور میشه با دانلود منجر دانلود کنم؟

Arman
19th August 2013, 20:13
گوگل کرومتون رو پاک کنید دوباره نصب کنید و دوباره مراحل رو از اول برید

arshameh
19th August 2013, 20:26
روش دانلود با دانلود منجر ب چ شکلیه؟که با خود مرورگردانلود نکنم؟آخه بعضل قطع میشه و سرعتش پایینه

Arman
19th August 2013, 20:32
رو لینک کلیک راست رو میزنی copy link adress تو دانلود منیجر هم ادرس رو بزن بعد هم تایید بعد هم شروع دانلود

arshameh
19th August 2013, 20:48
همین کارو میکنم ولی ارور 403 رو میده و دانلود نمیکنه!!!راه دیگه ای نیست؟

Arman
19th August 2013, 21:03
اگه اینطوری باشه چاره ی دیگه ای فک نکنم باشه

arshameh
19th August 2013, 21:15
دلیلشو نمیدونید؟
آخه چرا باید اینجوری باشه؟

elisa
20th August 2013, 19:24
سلام میخواستم بپرسم نخسه پول بی نهایت یعنی چی؟
لطفا یکی راهنماییم کنه
مرسی...

SHERLOCK
21st August 2013, 00:53
لطفا پست تکراری نزارید!!! به شما تو یه تاپیک دیگه پاسخ داده شده.

SHERLOCK
21st August 2013, 00:54
یعنی تو خیلی از بازی ها باید پول جمع کنید که چیز های تازه یا ماشین یا ... بخرید که تو اینجور سخه ها لازم نیست

arshameh
21st August 2013, 11:09
از مدیران یا دوستان کسی نتونست ب من کمک کنه؟؟؟؟ خیلی بapl downloader نیاز دارم..

SHERLOCK
21st August 2013, 11:45
مگه حتما باید از apk downloader دانلود کنید؟! خوب یه سایت دیگه برید مثل [Only registered and activated users can see links] همه ی بازی های گوگل پلی اونجا هست و به نظرم از پلی خوبتره.چون فایل های دیتا رو فشرده دانلود میکنید:7::50:

arshameh
21st August 2013, 11:53
این سایت که چینیه زبانش؟؟؟

یعنی همه apkهای گوگل پلی اینجا هست؟بازی و نرم افزار؟

SHERLOCK
21st August 2013, 12:35
درسته چینیه ولی با مرورگر کروم برید ترجمه میشه و این سایت بازی های فوق العاده داره اما من تا حالا نرم افزار ندیدم:7::50:

rohullah
21st August 2013, 13:32
من میخوام سایت بسازم
کلاس های اموزشش کجا هست؟
من تهرانم
شهرک ولیعصر
منو راهنمایی کنطد

arshameh
21st August 2013, 16:35
درسته چینیه ولی با مرورگر کروم برید ترجمه میشه و این سایت بازی های فوق العاده داره اما من تا حالا نرم افزار ندیدم:7::50:

مدیر سایتی هست که مشابه با گوگل پلی باشه همه نرم افزار ها و بازی ها (مخصوصا نرم افزار ها)رو داشته باشه؟

SHERLOCK
21st August 2013, 17:38
چرا نداریم!

rohullah
21st August 2013, 19:02
جواب منو نداید ها

arshameh
22nd August 2013, 01:11
چرا نداریم .

نه مدیر جان سایت خارجی نه ایرانی که قابلیت های مارکت و (گوگل)داشته باشه

اگه سراغ دارید معرفی کنید ممتون میشم

parsa abedi
28th August 2013, 14:59
درود بر شما مدیران محترم سایت اندروید کده!

وقتی میگید باید از لایسنس یک بازی رد شوید و ان گوشی را روت کنید تا برنامه لاکی پچر رویش اجرا شود.

حتما باید ان گوشی را روت کرد یا فقط کاربرانی که اندروید پایین 4دارند باید گوشی خود را روت کنند؟

ممنون از جواب شما عزیزان.:7:

Ƥ.s.Y.c.H.o
28th August 2013, 18:48
سلام عزیزان. من جزء آندرویدی های جدید هستم، دوشنبه گوشی خریدم، Xperia Tipo و راضی هستم، با بودجه ای که داشتم و خودم خریدم.

حال تونستم تا حدودی با کارکرد و ... گوشی های آندرویدی آشنایی پیدا کنم، بازی هایی که دیتا ندارند رو نصب کردم، ولی هر چی سعی می کنم، یه بازی دیتا دار نتونستم نصب کنم،
Can Knockdown 3، Xtreme Weehls 1.5 و SC Blacklist Spider Bot که نتونستم بیارم، البته بجز بازی Can K3 به این دلیل که فایل های دیتایش رو توی حافظه ی داخلی ریختم.

توی راهنمای خوب سایت گفته شده که برای مثال در "SDCard/Android/Obb" ریخته شود، خب منظور از SD Card که یعنی حافظه ی خارجی ( که من دیروز 8 گیگ خریداری کردم و به خوبی توش حتی فیلم و عکس و بازی های غیر دیتا هم ریختم و کاملا خوب بود )،

وقتی داخل کارت SD میشم، اونجا هیچ پوشه ی Androidــی نیست ... چند جا خوندم باید خودت بسازی، یحا توضیح دادن، Wi Fi روشن باشه ولی وصل به نتوورک نباشی، بعد بری داخل بازی و خودش یخورده دانلود کرد، Android رو میسازه، که اینم جواب نداد ...

لطفا کمک کنید، از دیشب نتونستم یه بازی رو دیتا دار نصب کنم

با تشکر از سایت عالی آندرویدکده.

amirho3ein
28th August 2013, 19:45
سلام عزیزان. من جزء آندرویدی های جدید هستم، دوشنبه گوشی خریدم، Xperia Tipo و راضی هستم، با بودجه ای که داشتم و خودم خریدم.

حال تونستم تا حدودی با کارکرد و ... گوشی های آندرویدی آشنایی پیدا کنم، بازی هایی که دیتا ندارند رو نصب کردم، ولی هر چی سعی می کنم، یه بازی دیتا دار نتونستم نصب کنم،
Can Knockdown 3، Xtreme Weehls 1.5 و SC Blacklist Spider Bot که نتونستم بیارم، البته بجز بازی Can K3 به این دلیل که فایل های دیتایش رو توی حافظه ی داخلی ریختم.

توی راهنمای خوب سایت گفته شده که برای مثال در "SDCard/Android/Obb" ریخته شود، خب منظور از SD Card که یعنی حافظه ی خارجی ( که من دیروز 8 گیگ خریداری کردم و به خوبی توش حتی فیلم و عکس و بازی های غیر دیتا هم ریختم و کاملا خوب بود )،

وقتی داخل کارت SD میشم، اونجا هیچ پوشه ی Androidــی نیست ... چند جا خوندم باید خودت بسازی، یحا توضیح دادن، Wi Fi روشن باشه ولی وصل به نتوورک نباشی، بعد بری داخل بازی و خودش یخورده دانلود کرد، Android رو میسازه، که اینم جواب نداد ...

لطفا کمک کنید، از دیشب نتونستم یه بازی رو دیتا دار نصب کنم

با تشکر از سایت عالی آندرویدکده.
دوست عزیز شما باید دیتا بازی هارو داخل حافظه داخلی گوشی بریزید
اگه بخواین دیتا داخل مموری بریزید باید گوشیتون روت باشه و با روت گارانتی باطل میشه اگه دیتا بازی obb بود برید داخل حافظه خود گوشی پوشه Android رو پیدا کنید اگد پوشه ای با اسم Obbاونجا بود که هیچی اگه نبود خودتون بسازید و پوشه دیتا که اول اسمش .com هست رو داخل پوشه obb بریزید

SAT2020
28th August 2013, 19:50
حتما بازیها با تبلتتون سازگاری ندارند و به اجبار بسته میشند.حالا مشکل میتونه از نوع سخت افزار تبلتتون باشه که با برخی بازیها سازگاری نداره یا اینکه با نسخه اندروید تبلتتون سازگار نیستند.برای اجرای بازیهای گیم لافت هم حتما قبلش تو اکانت جیمیلتون ساین این بشید و از برنامه سایفون برای چک لایسنس استفاده کنید.
برنامه سایفون رو کامپیوترم نصبه مگه رو تبلت اندروید هم سایفون نصب میشه؟
اگه میشه بیشتر توضیح بدید
چون من هم اکثر بازی ها و برخی برنامه ها رو وقتی میرم تو ش واسم میزنه برنامه اسفالت 7 متوقف شده است مثلا
amirho3ein
28th August 2013, 19:55
برنامه سایفون رو کامپیوترم نصبه مگه رو تبلت اندروید هم سایفون نصب میشه؟
اگه میشه بیشتر توضیح بدید
چون من هم اکثر بازی ها و برخی برنامه ها رو وقتی میرم تو ش واسم میزنه برنامه اسفالت 7 متوقف شده است مثلا
برای بسته شدن بازی احتمال داره بازی با سخت افزار تبلتتون سازگار نباشه یا فایل ها APK دیگه رو امتحان کنید شاید کار ساز بود

parsa abedi
29th August 2013, 22:25
سلام ببخشید به من جوابی ندادید!
من میخواهم به محض امدن پکیج اندرویدکده ان را بخرم ام در یک عکس گرفته شده از پکیج نوشته بود برای ریختن این بازی باید ان را روت کرد تا برنامه لاکی پچر رویش ااجرا شود .
لطفا جواب منو بدید:12:

elisa
22nd September 2013, 20:31
سلام
به یه مشکلی برخوردم
من نرم افزار توی*یتر رو روی موبایلم نصب کردم
ولی هرکاری میکنم وارد پروفایلم نمیشه
چرا اینجوریه؟؟
راه حلش چیه؟؟

asgharmolavi
23rd September 2013, 00:41
سلام دوستان
یه سوال دارم از خدمت شما عزیزان
بیشتر بازی هایی که دان میکنم پول و سکه و... بی نهایت دارن راهی هست که برگردونم به حالت عادی یعنی طلا و پول ... رو صفر کنم و بازی رو درست درمون شروع کنم

SheR Win
23rd September 2013, 18:55
سلام
به یه مشکلی برخوردم
من نرم افزار توی*یتر رو روی موبایلم نصب کردم
ولی هرکاری میکنم وارد پروفایلم نمیشه
چرا اینجوریه؟؟
راه حلش چیه؟؟

قند ش*کن روی گوشیتون دارید ؟! برای وصل شدن به توی*یتر باید اول به قند ش*کن کانکت شوید و سپس به اکانتتون کانت شوید .

SheR Win
23rd September 2013, 19:03
سلام دوستان
یه سوال دارم از خدمت شما عزیزان
بیشتر بازی هایی که دان میکنم پول و سکه و... بی نهایت دارن راهی هست که برگردونم به حالت عادی یعنی طلا و پول ... رو صفر کنم و بازی رو درست درمون شروع کنم

بله دوست عزیز شما می توانید از نرم افزاری مثل GameCIH عدد مد نظرتون رو (( به طور مثال عدد پول کم و زیاد کنید )) با انچه که در نظر دارید عوض کنید !
(( معمولا بازی های یک گرینه در تنظیماتشان برای شروع دوباره جدید دارند که با ردن آن بازی ریست می شود ))

asgharmolavi
24th September 2013, 11:52
بله دوست عزیز شما می توانید از نرم افزاری مثل GameCIH عدد مد نظرتون رو (( به طور مثال عدد پول کم و زیاد کنید )) با انچه که در نظر دارید عوض کنید !
(( معمولا بازی های یک گرینه در تنظیماتشان برای شروع دوباره جدید دارند که با ردن آن بازی ریست می شود ))
دوست عزیز بازیهایی که میگم به طور سیستمی حک شدند و با ریست کردن کاری از پیش نمیره،و gameCIH هم توی تموم بازی ها قابل اجرا نیست
منظورم اینه که راهی هست که بشه خود فایل apk رو هک کرد واز اون طریق تغییرش داد

SheR Win
24th September 2013, 15:23
دوست عزیز بازیهایی که میگم به طور سیستمی حک شدند و با ریست کردن کاری از پیش نمیره،و gamecih هم توی تموم بازی ها قابل اجرا نیست
منظورم اینه که راهی هست که بشه خود فایل apk رو هک کرد واز اون طریق تغییرش داد

خیر دوست عزیز نمی شود , اگر این کار اینقدر آسان بود که همه برنامه نویس می شدند !

Brain drain
24th September 2013, 17:13
گوشی اکسپریا سولا رام من 6.1.1b.54 هست . این معتبره؟ کاستوم هست یا اصلی اندروید 4.0.4[Only registered and activated users can see links]

SheR Win
24th September 2013, 19:33
گوشی اکسپریا سولا رام من 6.1.1b.54 هست . این معتبره؟ کاستوم هست یا اصلی اندروید 4.0.4

دوست عزیز 6.1.1b.54 یا همون MT27i_6.1.1.B.1.54_Global آخرین نسخه ای است که تاکنون برند سونی ریلیز کرده است ! پس در نتیجه معتبر است !

asgharmolavi
24th September 2013, 20:38
خیر دوست عزیز نمی شود , اگر این کار اینقدر آسان بود که همه برنامه نویس می شدند !

قصد بی احترامی نداشتم فقط خواستم بدونم چرا بازیهارو که پول بی نهایت میکنن چرا نسخه ارجینال رو هم کنارش واسه دانلودنمیزارن
از پاسخگویی شما هم بی نهایت ممنونم

SheR Win
24th September 2013, 21:08
قصد بی احترامی نداشتم فقط خواستم بدونم چرا بازیهارو که پول بی نهایت میکنن چرا نسخه ارجینال رو هم کنارش واسه دانلودنمیزارن
از پاسخگویی شما هم بی نهایت ممنونم

خواهش می کنم دوست عزیز ! شاید به دلیل در خواست زیاد کاربر ها باشد ! بنده اطلاعی ندارم ! اما می توانم پیام شما رو به گوششون برسونم که از این به بعد در کنار نسخه دستکاری شده نسخه معمولی هم قرار بگیرد !

mreza
5th October 2013, 10:26
سلام

میخواستم بپرسم که آیا میشه دسته به گوشی های اندرویدی وصل کرد؟
اگه میشه چجور دسته ای و آیا کار خاصی هم برای استفاده از دسته باید انجام داد؟(مثلا تنظیمات خاصی داشته باشه)
و این که میشه دسته وصل کرد و بازی اجرا کردم و همزمان گوشی هم به تلویزیون وصل شده باشد و بازی کنیم؟

saeedsg
5th October 2013, 17:34
سلام.خسته نباشید.
من میخوام گوشیه htc amaze 4g رو آپدیت کنم ولی تو همون مرحله اول یعنی رفتن تو بوت لودر مشکل دارم. از روش دکمه پاور و دکمه ولوم استفاده کردم.
ممنون میشم کمک کنید.

Abadan
5th October 2013, 20:33
سلام

میخواستم بپرسم که آیا میشه دسته به گوشی های اندرویدی وصل کرد؟
اگه میشه چجور دسته ای و آیا کار خاصی هم برای استفاده از دسته باید انجام داد؟(مثلا تنظیمات خاصی داشته باشه)
و این که میشه دسته وصل کرد و بازی اجرا کردم و همزمان گوشی هم به تلویزیون وصل شده باشد و بازی کنیم؟

سلام دوست عزیز
برای دانلود و توضیحات کلیک ([Only registered and activated users can see links]) کنید .

saeedsg
6th October 2013, 12:23
سلام.خسته نباشید.
من میخوام گوشیه htc amaze 4g رو آپدیت کنم ولی تو همون مرحله اول یعنی رفتن تو بوت لودر مشکل دارم. از روش دکمه پاور و دکمه ولوم استفاده کردم.
ممنون میشم کمک کنید.

کسی جواب نمیده؟
:05 Fools:

systemali1
7th October 2013, 16:18
سلام موبایل htc explorer و اندروید 2.3.5 یکم که با موبایل کار میکنم پیغام add a google account میاد و میگه یه اکانت تو گوگل بساز.چجوری میتونم غیر فعالش کنم؟من از اینترنت گوشی استفاده نمیکنم و گوگل اکانت هم لازم ندارم.مثلا یوهو وسط فیلمبرداری یا کار با هر برنامه*ی دیگه*ای این پیغامو میده و اذیت کنندست

Abadan
7th October 2013, 21:12
سلام موبایل htc explorer و اندروید 2.3.5 یکم که با موبایل کار میکنم پیغام add a google account میاد و میگه یه اکانت تو گوگل بساز.چجوری میتونم غیر فعالش کنم؟من از اینترنت گوشی استفاده نمیکنم و گوگل اکانت هم لازم ندارم.مثلا یوهو وسط فیلمبرداری یا کار با هر برنامه*ی دیگه*ای این پیغامو میده و اذیت کنندست

سلام
دوست عزیز فکر نمیکنم بشه کاری کرد که این پیغام داده نشه چون خیلی از بازی ها و برنامه ها برای اجرا نیاز به اکانت گوگل دارن (حتی بعضی نرم افزارهایی که به اینترنت ربط ندارن هم نیاز به جیمیل دارند)
خوب شما یه جیمیل بسازید و خودتون رو راحت کنید.

Dead_keeper
7th October 2013, 21:36
این مشکل نیست تو بعضی از گوشی ها این پیغام دیده میشه و بهتره همین طور که دوستمون گفتن شما یه اکانت بسازین بهتره
موفق باشید

Arman
8th October 2013, 17:59
بله جدیدا اکانت گوگل ساختن هم برای بسیاری از کارها در اندروید نیاز است!

kamyar
14th October 2013, 20:50
سلا دوستان آیا تبلتی که Corning Gorilla Glass 2 هست نیاز به محافظ صفحه هم داره؟
محافظ چقدر در کیفیت تاثیر داره؟
چون محافظ یک تبلت دیگرو دادم براش بریدند هم اطرافش هوا هست هم احساس میکنم انعکاس نور بیشتر شده و هم میشه گفت زبر شده و به دلیل اینکه درون کیف هست و فقط در موارد استفاده درش باز میشه میخوام بدونم ایرادی نداره اگر محافظ رو بردارم؟

و دمای باطری بیشتر از چه حدی خطر ناک هست؟
و در آخر تبلت نکسوس ۱۰ میتونه برق مورد نیاز مودم های 3G همراه رو تامین کنه؟با otg وصلش کنم مشکلی نیست؟کسی تا حالا تجربه این مودم ها رو روی تبلت داشه؟

باتشکر

SheR Win
15th October 2013, 16:07
سلا دوستان آیا تبلتی که Corning Gorilla Glass 2 هست نیاز به محافظ صفحه هم داره؟
محافظ چقدر در کیفیت تاثیر داره؟
چون محافظ یک تبلت دیگرو دادم براش بریدند هم اطرافش هوا هست هم احساس میکنم انعکاس نور بیشتر شده و هم میشه گفت زبر شده و به دلیل اینکه درون کیف هست و فقط در موارد استفاده درش باز میشه میخوام بدونم ایرادی نداره اگر محافظ رو بردارم؟

و دمای باطری بیشتر از چه حدی خطر ناک هست؟
و در آخر تبلت نکسوس ۱۰ میتونه برق مورد نیاز مودم های 3G همراه رو تامین کنه؟با otg وصلش کنم مشکلی نیست؟کسی تا حالا تجربه این مودم ها رو روی تبلت داشه؟

باتشکر

بله نیاز به بر چسب دارد !
بستگی به نوع برچسبی که خریداری می کنید دارد ! به طور مثال کیفیت یک برچسب 10 ت بایک 30 ت بسیار زیاد است !
نه ایرادی ندارد اما در هر حال ممکن است خش بیافتد ! بهترین کار این است که بهترین برچسب را خریداری کنید و برچسب را طوری روی گوشی قرار دهید که هوا زیر آن نیافتد !
اطلاعات کافی در این زمینه ندارم اما هرچه گرم تر شود میزان مصرف شارژ شما بیشتر خواهد شد !
اطلاعی ندارم !

_M.r.D_
15th October 2013, 16:19
درود.آپدیت اندروید 4.1واسه گوشی من اومده؟
گوشی من=xperia tipo dual

SheR Win
15th October 2013, 16:41
درود.آپدیت اندروید 4.1واسه گوشی من اومده؟
گوشی من=xperia tipo dual

خیر به صورت رسمی ریلیز نشده است , اما به صورت کاستوم ریلیز شده است !

ehsan2
16th October 2013, 05:38
سلام، من دوتا سوال داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید
1 - با حذف کدام یک از فایل های دیتا کش باطری را میتوان پاک کرد؟!
2 - برای نمایش یک برنامه در لانچر از کدام تگ در androidmanifest استفاده میشود؟! ( متن کامل )

reza76
16th October 2013, 19:10
سلام خسته نباشید
ببخشید من تازه یک عدد گوشی xperia z1 خریدم ولی نمیدونم فایل منیجر این گوشی کجاست و جوری میتونم روش بازی بریزم

MAHDI
16th October 2013, 23:31
دوست عزیز بیشتر گوشی های اندروید فایل منیجر ندارند و باید خودتون یه فایل منیجر دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من فایل منیجر es هست

SheR Win
16th October 2013, 23:42
دوست عزیز بیشتر گوشی های اندروید فایل منیجر ندارند و باید خودتون یه فایل منیجر دانلود کنید و نصب کنید پیشنهاد من فایل منیجر es هست

همه غیر از برند Samsung و Huawei فابل منیجر ندارند (( LG و Motorola نمی دانم که فایل منجر دارند یا خیر ))

behzadr.m.t
18th October 2013, 00:14
درود
من تبلت ainol crystal II دارم،وقتی بخوای با لپ تاپ به وای فای دانشگاه وصل شی باید یوزر و پسوورد بدی و وصل شی ولی من وقتی با تبلت میخام وصل شم وای فای رو میشناسه و connected هم مینویسه حالا یوزرنیم . پسوورد رو وارد کنم؟؟
ممنون

Mr. AnonYmouS
18th October 2013, 01:15
درود
من تبلت ainol crystal II دارم،وقتی بخوای با لپ تاپ به وای فای دانشگاه وصل شی باید یوزر و پسوورد بدی و وصل شی ولی من وقتی با تبلت میخام وصل شم وای فای رو میشناسه و connected هم مینویسه حالا یوزرنیم . پسوورد رو وارد کنم؟؟
ممنون

این کانکشن ها برای اتصال عموم آزاد هست و بعد از اینکه متصل شدید باید برای خودتون یک کانکشن دستی درست کنید ( مثل کانکشن دیال آپ ) که در آن یوزرنیم و پسورد دریافتی از طرف دانشگاه رو وارد میکنید.
به صورت عادی وصل میشوید اما دسترسی به اینتنرنت نخواهید داشت

behzadr.m.t
18th October 2013, 01:27
تو همین ساختن کانکشن دستی مشکل دارم

Mr. AnonYmouS
18th October 2013, 01:32
تو همین ساختن کانکشن دستی مشکل دارم
ابتدا باید رنج های IP را از مسئول مربوطه به همراه یوزرنیم و پسور اختصاصی دریافت کنید.
موقع درخواست باید اطلاع بدهید که برای استفاده بر روی سیستم عامل اندروید مشخصات لازم را در اختیار شما قرار بدهند ( پورت, و حالت IP آدرس سرور که به صورت Static هست یا DHCP )
که البته بعید میدونم تمام دانشگاه ها این قابلیت را داشته باشند و تنها به لپ تاپ و تبلت های ویندوزی خلاصه میگردد.

shayanth
15th November 2013, 13:14
سلام میبخشید یه سوال داشتم رام 4.3برای gt-i9500 اومد؟

Ho3eiN
15th November 2013, 13:20
سلام میبخشید یه سوال داشتم رام 4.3برای gt-i9500 اومد؟

بله.
این رام به صورت رسمی عرضه شد.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

shayanth
15th November 2013, 13:29
کسی لینک داره بده؟

Mr. AnonYmouS
15th November 2013, 13:31
کسی لینک داره بده؟

خدمت شما

shayanth
15th November 2013, 13:34
رام که مشکلی نداره چون من یسی تو اندروید کده رام ایزان رو گرفتم فقط emergency call داشتم

shayanth
15th November 2013, 13:42
کدومRegion رو بگیرم

Mr. AnonYmouS
15th November 2013, 13:53
کدومRegion رو بگیرم
با توجه به منطقه گوشی خودنان رام مناسب را دانلود بفرمایید

shayanth
15th November 2013, 14:47
آخه ایران که نداره چی بزنم؟

SheR Win
15th November 2013, 15:00
آخه ایران که نداره چی بزنم؟

به نظر من بهترین ریلیز ها برای Europe می باشند ! (( البته این نطر شخصی بنده می باشد ! ))

madjayson
15th November 2013, 16:36
سلام.من با PCو ازطریق برنامه{blueStacks App player for windows}وارده ویچت میشم.اماقسمتpeople nearby وقتی سرچ میکنم کسیو پیدا نمیکنه.چطور این مشکلو حلش کنم؟
ممنون

madjayson
15th November 2013, 16:36
یه سواله دیگه:منکه باکامپوتر وارده ویچت میشم چطورمیتونم کد QR رو اسکن کنم.به سایت web wechat هم میرما ولی نمیدونم چطوری باید اسکن کنم

kamyar
18th November 2013, 12:27
سلام به همه دوستان
من میخوام ایمیج رسمی نکسوس ۱۰(KRT16O) رو دانلود کنم ولی متاسفانه سرور گوگل که بسته هست سایت goo.im هم در حال انتقال اطلاعات به سرور جدید هست(دانلود میشه ولی در هنگام دانلود قطع شده و باید لینک جدید گرفت که پس از هر ۲۰-۳۰ مگ دانلود پیش میاد صبح هم کامل قطع شد)مجبور شدم از [Only registered and activated users can see links] دانلود کنم ولی متاسفانه پسوند فایل در هنگام دانلود php میشه(نوشته tgz هست md5 هم مانند سرور گوکل درسته ولی در هنگام دانلود تغییر میکنه) پس از دانلود هم تغییری نمیکنه(php باقی میمونه)مشکل از کجاست چطوری میتونم فایل php رو اجرا کنم؟(برای nexus toolkit در واقع با فرمت tgz یا tar)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

SheR Win
19th November 2013, 01:13
سلام به همه دوستان
من میخوام ایمیج رسمی نکسوس ۱۰(KRT16O) رو دانلود کنم ولی متاسفانه سرور گوگل که بسته هست سایت goo.im هم در حال انتقال اطلاعات به سرور جدید هست(دانلود میشه ولی در هنگام دانلود قطع شده و باید لینک جدید گرفت که پس از هر ۲۰-۳۰ مگ دانلود پیش میاد صبح هم کامل قطع شد)مجبور شدم از [Only registered and activated users can see links] دانلود کنم ولی متاسفانه پسوند فایل در هنگام دانلود php میشه(نوشته tgz هست md5 هم مانند سرور گوکل درسته ولی در هنگام دانلود تغییر میکنه) پس از دانلود هم تغییری نمیکنه(php باقی میمونه)مشکل از کجاست چطوری میتونم فایل php رو اجرا کنم؟(برای nexus toolkit در واقع با فرمت tgz یا tar)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

در واقع امکان تغییر پسوند به راحتی قابل انجام گیری می باشد اما نکته اینجاست که احتمال سافت بریک شدن گوشی تون 80% درصد می باشد ! اگر خواستید بگید که آموزشش رو براتون بازگو کنم !

erfan2344
11th December 2013, 20:46
گوشی من گلکسی مینی هست اندروید 2.2 میتونم اندروید رو ارتقاع بدم

Devil hunter
11th December 2013, 20:48
سلام و درود بله شما میتوانید اندروید خود را به ورژن 2.3 ارتقا دهید

abcd1234
14th December 2013, 20:25
بهترین نرم افزار برای نصب کلی برنامه های اندروید از طریق کامپیوتر چیه؟! ممنون میشم راهنمایی کنید.
(البته APK Batch Installer Tool v1.5 رو دانلود کردم ولی وسطش گیر میکنه و نصب نمیشه! USB Debugging هم فعال کردم ولی مشکلم حل نشد)

Devil hunter
14th December 2013, 22:53
سلام و درود فراوان من نرم افزار Droid Explorer رو پیشنهاد میکنم با تشکر

abcd1234
14th December 2013, 23:19
سلام و درود فراوان من نرم افزار Droid Explorer رو پیشنهاد میکنم با تشکر
آخه کامل نصب نمیشه! آموزش نصب داره؟

Devil hunter
15th December 2013, 13:21
سلام یعنی وسط نصب ارور میده یا بعد از نصب با تشکر

mostafa-g
28th December 2013, 15:27
سلام بعضی apk ها نصب نمیشن و میگه مشکل در تجزیه بسته رخداده منظور چیه ؟؟
بازی بتمن - جی تی ای 5 و..
مشخصات سولا روت نشده اندروید 2.3.7 ممنون منتظرم

Moderator
28th December 2013, 15:41
سلام بعضی apk ها نصب نمیشن و میگه مشکل در تجزیه بسته رخداده منظور چیه ؟؟
بازی بتمن - جی تی ای 5 و..
مشخصات سولا روت نشده اندروید 2.3.7 ممنون منتظرم

زبان گوشی رو انگلیسی کنید.
درست نشد ممکنه نرم افزار ناقص دانلود شده باشه یا نیاز به اندروید بالاتری داشته باشه

mostafa-g
29th December 2013, 02:27
زبان گوشی رو انگلیسی کنید.
درست نشد ممکنه نرم افزار ناقص دانلود شده باشه یا نیاز به اندروید بالاتری داشته باشه

تشکر روی تبلت با اندروید 4 درسته به نسخه گوشی نمیخوره

mostafa-g
31st December 2013, 02:53
سلام
وقتی sms میاد متن sms تو صحفه مشاهده میشه امکانش هست فقط بگه اس از طرف کیه و متن رو نشون نده ؟

Devil hunter
31st December 2013, 13:29
سلام درود من به شما shady sms و blindflod رو پیشنهاد میکنم با تشکر

mostafa-g
1st January 2014, 15:13
سلام درود من به شما shady sms و blindflod رو پیشنهاد میکنم با تشکر
سلام و تشکر
پس از طریق خود گوشی امکانش نیست باید نرم افزار نصب کنم ؟؟
گوشی سولا دارم به رام 4.2.2 جیلی بین اپدیتش کنم یا همین کارخونه ای خودش باشه بهتره ؟؟
ممنون

Devil hunter
1st January 2014, 16:37
آپدیت کردن گوشی اصولا کار پر دنگ و فنگی اگر هم مشکلی پیش بیاد سخت میشه حلش کرد اگه از گوشیت راضی هستی آپدیتش نکن من خودم یک گوشی متوسط دارم تا الان صد نفر گفتن آپدیتش کن ولی وقتی میبینم با هیچی مشکل نداره مغز خر نخوردم که آپدیتش کنم

OXIDER
1st January 2014, 17:00
سلام.....

Galaxy S II LTE یا همون SGH-I727R دارم با اطلاعات زیر:

Model Number :SGH-I727R
Android Version:2.3.5
Baseband Version: I727RUXKJ7
Kernel Version:2.6.35.11
Build Number:GINGERBREAD.RUXKJ7

.....میخوام ورژن اندرویدش رو به ics یا jb برسونم ولی هیج جا از سایت های ایران رام این گوشی رو قرار ندادن،با kies هم برا آپدیتش اقدام کردم ولی جوابی نگرفتم.....

از کمکتون ممنون میشم....

Devil hunter
1st January 2014, 17:09
سلام و درود اولا برای این پیدا نمیشه چون سایت های فارسی زبان زیاد با ورژن های مختلف یک گوشی آشنا نیستند اگر شما در گوگل رام S2 را سرچ کنید بیشتر سایت ها دارن ولی گوشی شما ورژن LTE میباشد میتوانید از طریق سایت های خارجی اقدام کنید برای ترجمه هم از Google translate استفاده کنید با تشکر

kamyar
6th January 2014, 20:02
سلام دوستان
چطوری میشه جلوی اپدیت خودکار سیستم عامل اندروید ([Only registered and activated users can see links]*************/index.php/%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF)
رو گرفت؟(جلوگیری از دانلود)
اصلا امکان پذیر هست؟
دستگاه نکسوس ۱۰
ورژن ۴.۳ JWR66Y
جلوگیری از اپدیت به 4.4.2 KOT49H

Devil hunter
6th January 2014, 20:05
اگه وای فای روشنه خاموش کن اگه اینترنت سیم کارت داری حذفش کن یا اگه اینا رو نمیخوای برو تو تنظیمات آپدیت رو خاموش کن

kamyar
6th January 2014, 20:37
اگه وای فای روشنه خاموش کن اگه اینترنت سیم کارت داری حذفش کن یا اگه اینا رو نمیخوای برو تو تنظیمات آپدیت رو خاموش کن
ممنون
ولی طبیعتا که نمیشه WiFi همیشه خاموش بمونه
این تنظیماتی که فرمودید کجا هست؟
من همه جا رو گشتم تنظیمی برای اپدیت نیست حتی از توی task manager گزینه system update رو هم بستم ولی پس از چند ثانیه دوباره باز میشه

linuscomex
29th January 2014, 02:44
سلام دوستان کسی نمی دونه سایت هایی مثل همین آندروید کده نرم افزار ها و باری هاشون را از کدوم سایت خارجی می گیرن؟

polar kit
29th January 2014, 10:56
سلام دوستان
چطوری میشه جلوی اپدیت خودکار سیستم عامل اندروید رو گرفت؟(جلوگیری از دانلود)
اصلا امکان پذیر هست؟
دستگاه نکسوس ۱۰
ورژن ۴.۳ JWR66Y
جلوگیری از اپدیت به 4.4.2 KOT49H

سلام
میتونی از نرم افزارهی فایروال استفاده کنی

polar kit
29th January 2014, 10:59
سلام دوستان کسی نمی دونه سایت هایی مثل همین آندروید کده نرم افزار ها و باری هاشون را از کدوم سایت خارجی می گیرن؟

سلام
معمولا از apkmania

linuscomex
29th January 2014, 21:13
سلام
معمولا از apkmania
شما این سایت را خودت چطوری پیدا کردی؟

MohsenFayzi
29th January 2014, 21:52
برنامه یازده(درباره ی فوتباله) رو رو گوشیم نصب کردم.باید با جیمیل یا یاهو وارد حسابم بشم که نمیتونم.میگه ایمیل یا گذرواژه اشتباه است.این ادرس ایمیلی که وارد میکنم تو اکانتای گوشیم فعاله.با یه ایمیلی که رو گوشیم فعال نیست میتونم وارد حسابم بشم.حالا چه جوری با ایمیل اصلیم وارد شم؟

ashkankord
31st January 2014, 02:20
آیا آپدیت کردن Note3 روت شده باعث از بین رفتن روتش می شه

Moderator
31st January 2014, 03:12
آیا آپدیت کردن Note3 روت شده باعث از بین رفتن روتش می شه

رام رسمی فلش کنید بله:)

* منتقل شد

MohsenFayzi
31st January 2014, 20:43
آقا کسی نمیخواد به ما جواب بده؟160# سوال منه.ینی بیخیال این انجمن عجایب شم؟ینی فقط وخ تلف کردم که عضو این انجمن شدم؟

Moderator
31st January 2014, 21:13
آقا کسی نمیخواد به ما جواب بده؟160# سوال منه.ینی بیخیال این انجمن عجایب شم؟ینی فقط وخ تلف کردم که عضو این انجمن شدم؟
یه بار گوشی رو فکتوری ریست کن.
اگه نشد شاید مشکل نرم افزار یا رام گوشی باشه

ashkankord
1st February 2014, 15:18
رام رسمی فلش کنید بله:)

* منتقل شد
من می خواهم با برنامه ی kies سامسونگ گوشیم رو آپدیت کنم در اون صورت چی؟

Moderator
1st February 2014, 15:52
من می خواهم با برنامه ی kies سامسونگ گوشیم رو آپدیت کنم در اون صورت چی؟

فرقی نداره..
با هر چی دوس داری اپدیت کن:d

koloo
2nd February 2014, 15:44
اقا من رام اصلی گوشیمو نصب کردم در اموزش نوشته 2 دقیقه ریست میشهوولی الان گوشیم 20 دقیقست داره ریست میشه خاموش روشنشم کردم باز ریست میشه
رامی که دانلود کردم 3 تا فایل داره من اینو دادم به اودین PDA_S5360_JPMA1.tar .مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟;;)

GuitarElecteric
2nd February 2014, 21:34
سلام
میخواستم بگم من برنامه ی Splashtop Streamer که برای اجرای بازی های داخل کامپیوتر روی اندروید هست رو دانلود کردم.
من تبلت Lenovo IdeaTab A3000 دارم.
من مودم ADSL دارم، باید حتما مودم وای فای باشه؟
تبلت من میتونه بازی ها رو اجرا کنه؟

MR MARSTON
2nd February 2014, 22:23
سلام دوستان
من بازی Rayman Fiesta run رو از همین سایت دانلود کردم
دیتا ش هم همینطور، اما برنامه دیتا درست نبود و دستگاه نمیخوندش!
وقتی هم بازی باز میکنم یه دیتا جدا گانه میخواد بگیره!
چی کار کنم؟

polar kit
2nd February 2014, 23:40
سلام دوستان
من بازی Rayman Fiesta run رو از همین سایت دانلود کردم
دیتا ش هم همینطور، اما برنامه دیتا درست نبود و دستگاه نمیخوندش!
وقتی هم بازی باز میکنم یه دیتا جدا گانه میخواد بگیره!
چی کار کنم؟

ارور لایسنس که نمیده
اگر نه دیتا رو داخل پوشه android >obb بریزید

imimarg
4th February 2014, 03:19
سلام. من گوشي سوني sp خريدم. مي خواستم بدونم از كجا ميشه فهميد كه گوشي من روت شده است يا نه؟؟؟

Sh@hin
4th February 2014, 11:45
اگر این گوشی که خریدی دست اوله روت نیست(چون هیچ گوشی که تازه از کارخانه اومده روت نیست!)ولی اگر دست دومه یه راه حل ساده هست که میتونی از برنامه هایی مثل root cheker یا connectbot استفاده کنی

Moderator
4th February 2014, 19:59
اقا من رام اصلی گوشیمو نصب کردم در اموزش نوشته 2 دقیقه ریست میشهوولی الان گوشیم 20 دقیقست داره ریست میشه خاموش روشنشم کردم باز ریست میشه
رامی که دانلود کردم 3 تا فایل داره من اینو دادم به اودین PDA_S5360_JPMA1.tar .مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟;;)

رام رو از کجا دانلود کردین؟

MAHDI
5th February 2014, 16:19
دوست عزیز باید پردازنده ی گرافیکی تبلتتون تگرا باشه اگه هست بله اجرا میشه ولی فقط بعضی از بازی ها که توی اندرویدکده هم نوشته شده موفق باشید
جواب به سوال:Guitar electric

milad12345
5th February 2014, 18:35
سلام.من تمام مراحل ارتقای اندروید mt11iرو انجام دادم ارور میده.....لطفا بگید چیکار کنم...

milad12345
5th February 2014, 19:13
05/017/2014 17:17:31 - ERROR -
05/017/2014 17:17:31 - ERROR - Error flashing. Aborted
05/017/2014 17:17:32 - ERROR - Drivers need to be installed for connected device.
05/017/2014 17:17:32 - ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtool.این ارورهارو میده.لطفا کمک کنید

milad12345
5th February 2014, 19:38
سلام من تمام مراحل ارتقای اندروید MT11iرو انجام دادم در اخر این ارورهارو داد لطفا کمک کنید05/017/2014 17:17:31 - ERROR - 05/017/2014 17:17:31 - ERROR - Error flashing. Aborted 05/017/2014 ترخدا کمک کنید
17:17:32 - ERROR - Drivers need to be installed for connected device. 05/017/2014 17:17:32 - ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtoo

Moderator
6th February 2014, 00:08
سلام من تمام مراحل ارتقای اندروید MT11iرو انجام دادم در اخر این ارورهارو داد لطفا کمک کنید05/017/2014 17:17:31 - ERROR - 05/017/2014 17:17:31 - ERROR - Error flashing. Aborted 05/017/2014 ترخدا کمک کنید
17:17:32 - ERROR - Drivers need to be installed for connected device. 05/017/2014 17:17:32 - ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtoo

درایور ها رو نصب کنید....

inss2013
7th February 2014, 19:40
سلام دوستان.من بازی کلش او کلن رو ایفونم بازی میکردم.حالا یه گوشی اندروید گرفتم بخوام ادامه اش رو گوشی اندروید بازی کنم باید چیکارکنم؟.ممنون

Devil hunter
7th February 2014, 20:47
سلام و درود چنین کاری غیر ممکن هستش چون در دو گوشی با سیستم عامل های مختلف بازی کردید اگر گوشیتون اندرویدی بود میتوانستید پوشه سیو بازی رو به گوشی جدید انتقال بدید ولی چون در اینجا بحث دو سیستم عامل کاملا مجزا هستش کاری نمیشه کرد با تشکر

MohsenFayzi
9th February 2014, 01:56
سلام تو یکی از برنامه هایی که رو گوشیم نسب کردم،نمیتونم وارد حسابم بشم.میگه ایمیل یا گذرواژه نادرست است.ده بارم پسوردمو ریست کردم.حالا باید چیکار کنم؟

Moderator
9th February 2014, 02:14
سلام تو یکی از برنامه هایی که رو گوشیم نسب کردم،نمیتونم وارد حسابم بشم.میگه ایمیل یا گذرواژه نادرست است.ده بارم پسوردمو ریست کردم.حالا باید چیکار کنم؟

چه نرم افزاری و از کجا دانلود کردید؟
با وی پی ان هم تست کنید شاید درست بشه..

iran.android
9th February 2014, 20:25
اقا من با برنامه ی swaper2 خواستم سواپ کنم متاسفانه دیگه نه تو تبلت نه تو پی سی رم میکرو م رو نمیشناسه الان جالب اینه که با رم ریدر فرمت میشه اما 5 دقیقه با تبلت دوباره کار میکنم باز دوباره خراب میشه و نمیشناسه سوال بعدی م اینه که چه شکلی میشه ریست فکتوری کنم که همه برنامه ها و..پاک بشه متاسفانه ریست فکتوری رو از داخل تنظیمات میزنم میره تومحیط ریکاوری اونجا هم wipe میکنم باز هم برنامه ها و...پاک نمیشه

Moderator
9th February 2014, 20:27
اقا من با برنامه ی swaper2 خواستم سواپ کنم متاسفانه دیگه نه تو تبلت نه تو پی سی رم میکرو م رو نمیشناسه الان جالب اینه که با رم ریدر فرمت میشه اما 5 دقیقه با تبلت دوباره کار میکنم باز دوباره خراب میشه و نمیشناسه سوال بعدی م اینه که چه شکلی میشه ریست فکتوری کنم که همه برنامه ها و..پاک بشه متاسفانه ریست فکتوری رو از داخل تنظیمات میزنم میره تومحیط ریکاوری اونجا هم wipe میکنم باز هم برنامه ها و...پاک نمیشه

برای فکتوری ریست توی ریکاوری wipe data کنید....

MohsenFayzi
9th February 2014, 22:54
برنامه ی یازده.ازبازار دانلود کردم.نصب کردم.حساب ساختم.لینک فعالسازی به ایمیلم فرستاد.کلیک کردم فعال شد.برگشتم تو برنامه.ایمیل و رمزمو وارد کردم(ده دفه).گفت اشتباهه.درخواست رمز جدید دادم.(بیس دفه).هیچکدوم کار نکرد.برنامه رو حذف کردم و دوباره نصب کردم.جواب نداد.دادشم برنامه رو رو گوشیش نصب کرد.حساب ساخت.عین آب خوردن وارد حسابش شد.با گوشی داداشم از حسابش خارج شدم که با حساب خودم واردشم که بازم نشد.به رایانه کمکم زنگ زدم ولی نتونستن مشکلمو حل کنن.فقط تو موندی که کمک کنیModerator جان

Moderator
10th February 2014, 00:40
برنامه ی یازده.ازبازار دانلود کردم.نصب کردم.حساب ساختم.لینک فعالسازی به ایمیلم فرستاد.کلیک کردم فعال شد.برگشتم تو برنامه.ایمیل و رمزمو وارد کردم(ده دفه).گفت اشتباهه.درخواست رمز جدید دادم.(بیس دفه).هیچکدوم کار نکرد.برنامه رو حذف کردم و دوباره نصب کردم.جواب نداد.دادشم برنامه رو رو گوشیش نصب کرد.حساب ساخت.عین آب خوردن وارد حسابش شد.با گوشی داداشم از حسابش خارج شدم که با حساب خودم واردشم که بازم نشد.به رایانه کمکم زنگ زدم ولی نتونستن مشکلمو حل کنن.فقط تو موندی که کمک کنیModerator جان

اگه نام کاربری فارسی هست ممکنه فونت تایپو ارسال به صورت عربی باشه ( ي - ی ، ك - ک )

kazem3300
10th February 2014, 14:35
با سلام
من از گوشی سونی اکسپریل ال واسه دانلود شبانه می خوام استفاده کنم
اما مشکلی که دارم اینکه گوشی در بهترین حالت بدون گرفتن فرمان 30 دقیقه بیشتر کار نمی کنه بعد به خواب میره
من از هر نرم افزار استفاده کردم واسه دانلود همین اشه و همین کاسه.حتی موقع به روز رسانی خود گوشی هم اگر گوشی به حالت خواب بره
دانلود نرم افزار بروز رسانی هم متوقف میشه و تا دوباره یه سیخی بهش نزنی تا از حالت خواب در بیایید. به کار نمی افتد.

در مجموع من می خوام کاری کنم که گوشی رو به شارژ وصل کنم و تمام ساعت رایگان شبانه رو بذارم واسه دانلود.

شما بگین چجوری میشه؟ممنون

Moderator
10th February 2014, 15:15
با سلام
من از گوشی سونی اکسپریل ال واسه دانلود شبانه می خوام استفاده کنم
اما مشکلی که دارم اینکه گوشی در بهترین حالت بدون گرفتن فرمان 30 دقیقه بیشتر کار نمی کنه بعد به خواب میره
من از هر نرم افزار استفاده کردم واسه دانلود همین اشه و همین کاسه.حتی موقع به روز رسانی خود گوشی هم اگر گوشی به حالت خواب بره
دانلود نرم افزار بروز رسانی هم متوقف میشه و تا دوباره یه سیخی بهش نزنی تا از حالت خواب در بیایید. به کار نمی افتد.

در مجموع من می خوام کاری کنم که گوشی رو به شارژ وصل کنم و تمام ساعت رایگان شبانه رو بذارم واسه دانلود.

شما بگین چجوری میشه؟ممنون

مدت زمان بیداری گوشی رو زیاد کن....
از قسمت تنظیمات نمایش فکر کنم قابل تغییر باشه..

kazem3300
10th February 2014, 15:26
مدت زمان بیداری گوشی رو زیاد کن....
از قسمت تنظیمات نمایش فکر کنم قابل تغییر باشه..

30 دقیقه بیشتر نداره!!!!

Moderator
10th February 2014, 15:42
توی تنظیمات بگرد ببین شاید گزینه ای شبیه star awake داشته باشه
از نرم افزار هایی شبیه این هم میتونی استفاده کنی:

saeed 90
10th February 2014, 16:34
سلام گوشی من هواوی جی 610 هست!
چند تا سوال داشتم درباره این گوشی...
1_چند تا کد درباره اطلاعات گوشی میخاستم همون * # که میزنیم تو گوشی !
2_ صدای گوشی خیلی ضعیفه اشکال از کجاس؟؟
3- تو سایت اندروید کده یه جا دیدم رام رسمی 4.4 برای جی 600 اومده ! میخاستم ببینم بره جی 610 چرا نیومده پس؟؟ :((((((((((

Ho3eiN
10th February 2014, 16:59
سلام گوشی من هواوی جی 610 هست!
چند تا سوال داشتم درباره این گوشی...
1_چند تا کد درباره اطلاعات گوشی میخاستم همون * # که میزنیم تو گوشی !
2_ صدای گوشی خیلی ضعیفه اشکال از کجاس؟؟
3- تو سایت اندروید کده یه جا دیدم رام رسمی 4.4 برای جی 600 اومده ! میخاستم ببینم بره جی 610 چرا نیومده پس؟؟ :((((((((((

صدای گوشی طبیعیه.
اندروید 4.4 رسمی هنوز برای خیلی از گوشی های پرچمدار عرضه نشده. شما چه انتظاری از هوآوی و یه گوشی حد متوسط این کمپانی دارید؟!

MohsenFayzi
10th February 2014, 23:12
نام کاربریم همون ادرس ایمیلمه.
دوتا سوال دیگه هم داشتم.یک:باتری گوشیم سونی اس پی ۲۳۷۰ میلی آمپر ساعته.۰تا۱۰۰رو تو سه ساعت و چهل و پنج دقیقه پر میکنه (چند بار امتحان کردم).این طبیعیه؟به نظر خودم که خیلیه.
دو:میخوام با دکمه های کم و زیاد کردن صدا دو برنامه هام اسکرول کنم.باید چیکار کنم؟

Moderator
11th February 2014, 00:49
نام کاربریم همون ادرس ایمیلمه.
دوتا سوال دیگه هم داشتم.یک:باتری گوشیم سونی اس پی ۲۳۷۰ میلی آمپر ساعته.۰تا۱۰۰رو تو سه ساعت و چهل و پنج دقیقه پر میکنه (چند بار امتحان کردم).این طبیعیه؟به نظر خودم که خیلیه.
دو:میخوام با دکمه های کم و زیاد کردن صدا دو برنامه هام اسکرول کنم.باید چیکار کنم؟
در مورد نرم افزار:
شاید مشکل از اینتنت گوشیتون باشه و یا رام گوشی..
در مورد باتری:
شارزر اصله؟

و برای اسکرول:
فکر کنم غیر ممکن باشه مگه با لانچر های متفرقه(ممکنه این امکان رو داشته باشه)

MohsenFayzi
11th February 2014, 01:35
یک.اینترنت و رام گوشی من مشکل داره،واسه داداشم چی؟چرا با اونم نمیتونم وارد بشم؟
دو.شارژرمم اصله.
سه.لانچر متفرقه چیه؟

Moderator
11th February 2014, 19:05
یک.اینترنت و رام گوشی من مشکل داره،واسه داداشم چی؟چرا با اونم نمیتونم وارد بشم؟
دو.شارژرمم اصله.
سه.لانچر متفرقه چیه؟

پس شاید ای دی ثبت نشده!!
گوشی رو خاموش کن و به شارژ بزن...
لانچر هایی که از نت میشه دانلود کرد مثل گو لانچر یا .. - البته همون طوری که گفتم شاید این چیزی ک میخای پیدا نشه... -

reza195
11th February 2014, 20:17
سلام
من s4 دارم ولی تا حالا نتونستم بازی که دیتا داشته باشه نصب کنم. همونطور که گفتین تو Sdcard/Android/Obb کپی کردم ولی فایده نداشت. میشه راهنماییم کنین. ممنون

Alireza Yazdchi Marandi
12th February 2014, 00:58
پاک شدن پوشه external_sd
پوشه external_sd رایانه لوحی من پاک شده. وقتی به بخش حافظه در تنظیمات می رم، فضا رو خالی نشون می ده، ولی زمانی که به بخش برنامه ها در تنظیمات می رم، مشخصه که برنامه های نصب شده در external_sd وجود دارن.
نسخه اندروید: ۴.۲.۲

saeed 90
12th February 2014, 16:47
صدای گوشی طبیعیه.
اندروید 4.4 رسمی هنوز برای خیلی از گوشی های پرچمدار عرضه نشده. شما چه انتظاری از هوآوی و یه گوشی حد متوسط این کمپانی دارید؟!

داداشی با گوشی کار کنی متوجه میشی که اسپیکر جلویی گوشی چقدر ضعیفه ××
بعدشم تو همین سایت خود اندروید کده بره جی 600 رام رسمی 4.4 اومده بعد شما میگی بره خیلی از پرچمدارا نیومده :|
حتما 600 بالاتر از 610 ئه ما نمیدونستیم دیگه :|

kazem3300
12th February 2014, 19:30
توی تنظیمات بگرد ببین شاید گزینه ای شبیه star awake داشته باشه
از نرم افزار هایی شبیه این هم میتونی استفاده کنی:

ممنون مشکلم حل شد.!

alireza s
12th February 2014, 21:10
من note 3 مدل sm-n900 دارم . قفل صفحه ام با پسورد هستش . امروز که موبایلو روشن کردم دیدم صفحه کلید نمیاد که پسورد رو وارد کنم و گوشی باز بشه . و پیغام unfortunately,samsung keyboard has stopped را میدهد.حالا چیکار کنم؟کمک! :((

alireza s
12th February 2014, 21:15
در واقع کیبورد سامسنگم متوقف شده و نمیتونم پسورد را بزنم تا قفل گوشی باز شود.کمکم کنید لطفا . مدلش ه:((م sm-n900 هستش .

Moderator
12th February 2014, 21:20
داداشی با گوشی کار کنی متوجه میشی که اسپیکر جلویی گوشی چقدر ضعیفه ××
بعدشم تو همین سایت خود اندروید کده بره جی 600 رام رسمی 4.4 اومده بعد شما میگی بره خیلی از پرچمدارا نیومده :|
حتما 600 بالاتر از 610 ئه ما نمیدونستیم دیگه :|

منظورتون این پست هست؟

رام رسمی بستنی حصیری Huawei G600 ([Only registered and activated users can see links])

رام اندروید 4.04 هست نه 4.4 !!

ho3ein 021
12th February 2014, 23:51
اقا ترخدا یکی یه جواب بگه گیج شدم من بازی بتمن رو دانلود کردم حافضه گوشیم ۱گیگ بعد همینجا از یکی پرسیدم گفت باید گوشیتو روت کنی تا تو اس دی کارد بریزی منم گوشیو بردم طرف گفت اگه روت کنی بازم دیتارو قبول نمیکنه حالا واقعا نمیشه یا طرف بلد نبوده خواهش میکنم جوابمو بدید ممنون گوشیمم huawei g525 :q::q::q:

peranses
13th February 2014, 00:16
با سلام
خواهش میکنم از دوستان یکی بهم بگه واسه گوشی Huawei Ascend Mate باید چه نوع دیتایی واسه بازی های اچ رو دانلود کنم
منظورم اینه که چه نوع دیتای gpu ای باشه
و ایا باید گوشی رو حتما واسه بازیهای اچ دی روت کنم و اموزش روت این نوع گوشی و یا برنامه ای که بتونم باهاش برنامهو بازی بریزم تو گوشی واسه این مدل گوشی چیه

Moderator
13th February 2014, 01:26
سلام
دیتا باید برای چیپست Huawei K3V2 باشه (منبع ([Only registered and activated users can see links]))
به روت هم نیزای نیست..

Devil hunter
13th February 2014, 12:38
سلام عزیز بله تمامی بازی هایی که دارای دیتا مشترک هست میتونید دانلود کنید

peranses
13th February 2014, 23:04
دوستان چند سوال در این زمنیه داشتم ممون میشم اساتید هر چقدر که در توانشو و تجربه دارن هر کدوم از سوالها رو اگه میتونن پاسخ بدن چون بدجور گیر کردم و تازه این گوشی رو خریدم
1- خواستم بدونم بازیهای تک هسته ای اچ دی رو چهار هسته ای و دو هسته ای هم نصب میشه
2- خواستم بدونم کدوم رام رسمی Huawei Ascend Mate در حال حاضر بهتر واسه بازیهای اچ دی جواب میده
3- اینکه من شنیدن دیتاهای بازیهای aderno رو میشه روی Huawei Ascend Mate نصب کرد خواستم بدونم اساتید از این موضوع چیزی اطلاع دارن
4- پک بازیهای اچ دی که واسه فروش گذاشته شده خواستم بدونم چند درصدش روی گوشی Huawei Ascend Mateنصب و اجرا میشه
5-گوشیم رو با برنامه eroot روت کردم خواستم بدونم آنروت کردنش رو کسی بلده6- ودر اخر دوست عزیزمون گفتن دیتاهای مشترک نصب میشه ایا تو قسمت دانلود بازیها نوشته شده که دیتاها واسه تمام گوشیها مشترکه که ما متوجه بشیم

Devil hunter
13th February 2014, 23:40
سلام و درود
1: بله نصب میشه
2: شما میتونید رام رسمی 4.2.2 را روی گوشیتون نصب کنید
3: بهترین راه برای فهمیدن تست کردن یک بازی با دیتا آدرنو هستش اگه اومد یعنی این که با این دیتا سازگاره
4: با توجه به سخت افزار این فبلت تمامی بازی ها رو جواب میده و به آسونی میاره
5: شرمنده اطلاعی ندارم
6: در قسمت بازی ها دیتا مشترک هیچ نامی نداره که این یعنی دیتا مشترک است دیتا مخصوص یک پردازنده با نام اون پردازنده قرار میگیره مثلا دیتا Adreno یا PowerVR یا Mail یا Tegra و...
با تشکر

Moderator
14th February 2014, 01:39
دوستان چند سوال در این زمنیه داشتم ممون میشم اساتید هر چقدر که در توانشو و تجربه دارن هر کدوم از سوالها رو اگه میتونن پاسخ بدن چون بدجور گیر کردم و تازه این گوشی رو خریدم
1- خواستم بدونم بازیهای تک هسته ای اچ دی رو چهار هسته ای و دو هسته ای هم نصب میشه
2- خواستم بدونم کدوم رام رسمی Huawei Ascend Mate در حال حاضر بهتر واسه بازیهای اچ دی جواب میده
3- اینکه من شنیدن دیتاهای بازیهای aderno رو میشه روی Huawei Ascend Mate نصب کرد خواستم بدونم اساتید از این موضوع چیزی اطلاع دارن
4- پک بازیهای اچ دی که واسه فروش گذاشته شده خواستم بدونم چند درصدش روی گوشی Huawei Ascend Mateنصب و اجرا میشه5-گوشیم رو با برنامه eroot روت کردم خواستم بدونم آنروت کردنش رو کسی بلده6- ودر اخر دوست عزیزمون گفتن دیتاهای مشترک نصب میشه ایا تو قسمت دانلود بازیها نوشته شده که دیتاها واسه تمام گوشیها مشترکه که ما متوجه بشیم

5- همون برنامه این امکان رو داره که انروت کنی

MAHDI
14th February 2014, 12:17
دوست عزیز برای انروت برو توی برنامه ی SuperSU اونجا توی ستینگ این برنامه بیا پایین نوشته Full Unroot بزن انروت میشه موفق باشی

faryad3000
14th February 2014, 20:37
سلام دوستان، من گلکسی تب 2 دارم، ارتقش دادم از نسخه 4.0.4 به 4.1.2 و روتش کردم. الان دیگه نمی تونم باهاش زنگ بزنم، فقط پیام میشه فرستاد، گزینه های دستگاه و شماره گیرش ناپدید شده، تو فسمت برنامه های نصب شده هستند اما غیر فعال هستند، چیکار باید کنم فعال بشه؟

peranses
17th February 2014, 10:36
خواستم بدونم برنامه Chainfire 3D رو رام 4.1.2 جیلی بیرو جواب میده یا نه اخه شنیدم روی خیلی از گوشی های بچه هایی که این رام رو نصب کردن مجبور شدن فلش کنن
کسی در این باره اطلاعاتی داره ؟

Moderator
17th February 2014, 15:28
دوست عزیز این اسکرین شت اما تنظیمات fullunroot که گفتی وجود نداره

پیش نهاد میکنم از خود نرم افزار انروت نکنی
یه جایی خوندم یه مشکلی داره ولی الان یادم نیس چه مشکلی پیش میومد:d

خواستم بدونم برنامه chainfire 3d رو رام 4.1.2 جیلی بیرو جواب میده یا نه اخه شنیدم روی خیلی از گوشی های بچه هایی که این رام رو نصب کردن مجبور شدن فلش کنن

پیشنهاد میکنم از این نرم افزار ها استفاده نکنید..
درد دراز مدت ممکنه مشکلاتی براتون پیش بیاد:)

farshadbandari
17th February 2014, 16:47
دوستان در ابتدا اینکه اگه سوالم رو جای بدی مطرح کردم لطفاً میدران انتقالش بدن، من جای بهتری برای سوالم پیدا نکردم، بازم ببخشید

میخوام ببینم میشه مثل ویندوز واسه اندروید هم 2 یا چند اکانت کاربری ساخت؟ من یه گوشی g700 هوآوی دارم بعضی وقتا گوشی رو میدم دست دوستام که باهاش بازی کنن و دوس ندارم کسی چت هایی که تو نرم افزارهای مختلف از جمله لاین و وایبر کردم رو ببینه، میخوام 2تا اکانت باشه که دوستم بره تو اکانت مجزا و نتونه چت هام و اس ام اس هام رو ببینه، همچین چیزی امکان پذیر هست؟

MAHDI
17th February 2014, 18:42
دوستان در ابتدا اینکه اگه سوالم رو جای بدی مطرح کردم لطفاً میدران انتقالش بدن، من جای بهتری برای سوالم پیدا نکردم، بازم ببخشید

میخوام ببینم میشه مثل ویندوز واسه اندروید هم 2 یا چند اکانت کاربری ساخت؟ من یه گوشی g700 هوآوی دارم بعضی وقتا گوشی رو میدم دست دوستام که باهاش بازی کنن و دوس ندارم کسی چت هایی که تو نرم افزارهای مختلف از جمله لاین و وایبر کردم رو ببینه، میخوام 2تا اکانت باشه که دوستم بره تو اکانت مجزا و نتونه چت هام و اس ام اس هام رو ببینه، همچین چیزی امکان پذیر هست؟

سلام دوست عزیز برای ساخت اکانت جدید این دو برنامه رو فکر نکنم بشه چون برای اکتیو کردنشون نیاز به شمارت دارن ولی برنامه های دیگه اگه خواستی اکانت بسازی اگه توی خود برنامه پیدا نکردی برو ستینگ بعد گزینهی Account And Sync رو بزن بعد دکمه ی منو یا همون دکمه ای که سمت چپ دکمه ی هوم هست رو بزن بعد Add Account اونجا لیست برنامه هایی که میخوای اکانت جدید بسازی میان هرکدکم رو خواستی بزن اکانت بساز موفق باشی

دوست عزیز این اسکرین شت اما تنظیمات fullunroot که گفتی وجود نداره

پیش نهاد میکنم از خود نرم افزار انروت نکنی
یه جایی خوندم یه مشکلی داره ولی الان یادم نیس چه مشکلی پیش میومد:d

خواستم بدونم برنامه chainfire 3d رو رام 4.1.2 جیلی بیرو جواب میده یا نه اخه شنیدم روی خیلی از گوشی های بچه هایی که این رام رو نصب کردن مجبور شدن فلش کنن

پیشنهاد میکنم از این نرم افزار ها استفاده نکنید..
درد دراز مدت ممکنه مشکلاتی براتون پیش بیاد:)

در جواب به داداش moderator باید بگم راست میگه البته من این مشکل یادم نبود ها گفته باشم من گوشیم گلگسی نوت بود بعد روتش کردم بعد یه مدت انروتش کردم از توی همون برنامه ی SuperSU ولی بعد اون هیچ کدوم از بازی های گیملافت رو نمیاورد میرفتم توش استارت میزدم میپرید بیرون موفق باشی

خواستم بدونم برنامه Chainfire 3D رو رام 4.1.2 جیلی بیرو جواب میده یا نه اخه شنیدم روی خیلی از گوشی های بچه هایی که این رام رو نصب کردن مجبور شدن فلش کنن

در مورد Chainfire 3D هم باید بگم نصبش نکن دوست عزیز من با همون گلگسی نوتم این برنامه رو نصب کردم فقط هم برای بازی Call Of Dutty Zombies برای دیتاش اما بعد یه مدت گوشیم مثلا توی مرورگری وب یک دفعه صفحه صورتی میشد اما خب میرفت بعد چند ثانیه یا مثلا وقتی قفل گوشی رو باز میکردم موفق باشی

farshadbandari
17th February 2014, 18:43
سلام دوست عزیز برای ساخت اکانت جدید این دو برنامه رو فکر نکنم بشه چون برای اکتیو کردنشون نیاز به شمارت دارن ولی برنامه های دیگه اگه خواستی اکانت بسازی اگه توی خود برنامه پیدا نکردی برو ستینگ بعد گزینهی Account And Sync رو بزن بعد دکمه ی منو یا همون دکمه ای که سمت چپ دکمه ی هوم هست رو بزن بعد Add Account اونجا لیست برنامه هایی که میخوای اکانت جدید بسازی میان هرکدکم رو خواستی بزن اکانت بساز موفق باشی

دوست عزیز منظور من از ساخت اکانت اینه که مثل ویندوز 2تا یوزر اکانت داشته باشم رو اندروید، یعنی وقتی گوشی اندرویدی رو روشن میکنم برام یه صفحه بیاره که بگه تو کدوم اکانت میخوای وارد شی؟ مثلا یه اکانت به اسم اکانت شخصی بسازم یه اکانت هم به اسم اکانت عمومی بعد اگه خواستم گوشی رو دست کسی بدم از اکانت شخصیم بیام بیرون و به اکانت عمومی رو برای طرف باز کنم، درست مثل ویندوز که کیشه چندتا یوزر اکانت ساخت و هر شخصی بتونه به صورت مجزا به ویندوز دسترسی داشته باشه

MAHDI
17th February 2014, 18:46
اهان فهمیدم.نه نمیشه :-)))))))))))

MohsenFayzi
18th February 2014, 14:33
سلام میخوام با گوشیم به اینترنت وصل بشم.سرعت سیم کارت که پایینه.با وای فایم که باید تو خونه باشم.هیچ راهی نیست که باسرعت بالا تو هرجایی به اینترنت وصل بشم؟این وای فای هات اسپات چیه؟با اون میشه؟یا با مودم وایمکس مبین نت چی؟

MAHDI
18th February 2014, 15:09
دوست عزیز میتونی رایتل بگیری سرعت 1 مگ هم داره البته قیمت هاش کمی بالاس نسبت به حجم دانلود
هات اسپات هم فیل-تر شکنه که بدرد نمیخوره
مودم جیبی مبین نت هم نگیری بهتره چون اولا مبین نت خیلی گرونه بعدشم (بیشتر نقاط )انتن نمیده من قبلا داشتم اول که گرفتم فقط یک هفته دنبال یه جای خوب تو خونه بودم که انتن بده حالا جیبیش فکر نکنم بدرد بخور باشه

MohsenFayzi
19th February 2014, 14:38
سلام میخوام maps رو رو گوشی اندرویدیم بدون اتصال به اینترنت استفاده کنم.کل ایران رو میخوام.میشه شهر به شهر هم استفاده کرد؟ینی هر شهر یه فایل داشته باشه که بریزم تو گوشیم.

Moderator
19th February 2014, 14:59
سلام میخوام maps رو رو گوشی اندرویدیم بدون اتصال به اینترنت استفاده کنم.کل ایران رو میخوام.میشه شهر به شهر هم استفاده کرد؟ینی هر شهر یه فایل داشته باشه که بریزم تو گوشیم.

فکر کنم امکان استفاده از نقشه ها به صورت افلاین باشه..
اگه نبود از نرم افزار های مشابه هم میتونی استفاده کنی..

MAHDI
19th February 2014, 15:50
دوست عزیز برنامه ی Nav&maps برنامه ی خیلی خوبیه اگه خواستی اونو دان کن 20 مگابایت نقشه ی ایرانه دانلودش کن دیگه کلا افلاین میتونی از نقشه استفاده کنی

MohsenFayzi
21st February 2014, 23:36
سلام dBm و asu مخفف چه کلمه های هستن؟
تو توضیحات گوشیم بود.نوشته قدرت انتن -55dBm و 29asu

Moderator
21st February 2014, 23:48
سلام dBm و asu مخفف چه کلمه های هستن؟
تو توضیحات گوشیم بود.نوشته قدرت انتن -55dBm و 29asu
چیز زیادی ازش نمیدونم ولی این رو بخون:

اگه چیزی پیدا کردم در موردش میزارم:)

arash22
23rd February 2014, 12:13
با درود
اکثر برنامه ها یی که توی سایت هست بصورت زیپ هستند این برنامه ها روچجوری نصب میکنن وقتی داخل گوشی میریزم اون رو بعنوان برنامه نمی شناسه ، برنامه رو بصورت apk بزارید خیلی بهتر هست .

Devil hunter
23rd February 2014, 14:08
سلام و درود برای دانلود یک برنامه دو آپشن وجود دارد که اگر برنامه بدون دیتا باشد دارای یک APK با حجم کم یا متوسط است که بعد از دانلود میتوانید آن را روی گوشی نصب کنید برنامه ها و بازی های دیتا دار علاوه بر یک فایل APK دارای فایل هایی به نام دیتا هستند که دارای حجم متوسط یا زیاد میباشند و برای سهولت دانلود و سرعت بیشتر به صورت فایل زیپ قرار میگیرند که پس از دانلود میتوانید آن را از طریق کامپیوتر اکسترکت کرده و در مسیری که برای آن مشخص شده قرار دهید.
نکته 1: مسیری که دیتا در آن قرار میگیرد در راهنمای نصب برنامه که در سایت موجود است مشخص میشود
نکته 2: بعضی از دیتا های حجیم دارای پسورد هستند برای اکسترکت باید این پسورد را وارد نمایید که پسورد تمامی دیتا ها در این سایت [Only registered and activated users can see links] میباشد.

Moderator
23rd February 2014, 15:05
با درود
اکثر برنامه ها یی که توی سایت هست بصورت زیپ هستند این برنامه ها روچجوری نصب میکنن وقتی داخل گوشی میریزم اون رو بعنوان برنامه نمی شناسه ، برنامه رو بصورت apk بزارید خیلی بهتر هست .

برای اکسترکت زیپ یا rar در اندروید نرم افزار هست... + فایل منیجر گوشی هم این قابلیت رو داره
از اونها استفاده کن

samo
23rd February 2014, 22:35
سلام ببخشید من یه گوشی دارم فک کنم چینیه یا کره ای یه مشکل داره اونم هر چی نرم افزار نصب میکنم میریزه توو حافظه گوشی و هیچی نمیره توو مموری کارت راه های مختلف از جمله نرم افزار app2sd هم استفده کردم ولی جواب نمیده یکی از دوستام گفت که تنها جایی که میتونن کمکم کنن اینجاست
لطفا اگه راهی هست بگین

jokerman
23rd February 2014, 22:46
سلام ببخشید من یه گوشی دارم فک کنم چینیه یا کره ای یه مشکل داره اونم هر چی نرم افزار نصب میکنم میریزه توو حافظه گوشی و هیچی نمیره توو مموری کارت راه های مختلف از جمله نرم افزار app2sd هم استفده کردم ولی جواب نمیده یکی از دوستام گفت که تنها جایی که میتونن کمکم کنن اینجاست
لطفا اگه راهی هست بگین

فک کنم با روت کردن درست بشه.من اینو از یکی شنیدم.
ولی خوب اینکه مشکلی نداره وقتی میره تو حافظه داخلی

samo
23rd February 2014, 22:51
فک کنم با روت کردن درست بشه.من اینو از یکی شنیدم.
ولی خوب اینکه مشکلی نداره وقتی میره تو حافظه داخلی

یه بار فتم به تمام موبایل فروشی ها هیچکی بلد نبود گوشیم رو روت کنه
مشکل داره اونم خیلی زیاد چون فقط 50 مگ حافظه برای نرم افزار دارم مثلا یه ویچت بریزم دیگه پر شده

jokerman
23rd February 2014, 22:52
یه بار فتم به تمام موبایل فروشی ها هیچکی بلد نبود گوشیم رو روت کنه
مشکل داره اونم خیلی زیاد چون فقط 50 مگ حافظه برای نرم افزار دارم مثلا یه ویچت بریزم دیگه پر شده

مدل گوشیت؟؟

samo
23rd February 2014, 23:29
مدل گوشیت؟؟

دقیقا نمیدونم ولی قیافش شبیه htc هستش ولی پشتش نوشته

model:u6

روباتریش چینی نوشته و فقط این اینگلیسیه
vano i800

teradownload
24th February 2014, 01:39
با سلام وخسته نباشی من بازی Need for Speed Most Wanted رو دانلود کردم رون سایت گشتم واموزش نصب بازی های hd رو پیدا کردم مثل اینه که برای نصب بازی های اچ دی که دیتا دارند باید وارد حساب gmial بشیماما من هر کاری کردم نشد که نشد نه با سیمکارت ایرانسل و نه با وایفای میخواستم که کمک کنید بهم در وصل شدن به اینترنت حالا 2 تا درخواست دارم اموزش وصل شدن به اینترنت رو برام بزارین(مودم وایفای دارم)و هم اینکه از طریق سیمکارت ایرانسل و هم اینکه اموزش نصب بازی های اچ دی دیتا دار رو برام بزارین با تشکر

Moderator
24th February 2014, 01:49
دقیقا نمیدونم ولی قیافش شبیه htc هستش ولی پشتش نوشته

model:u6

روباتریش چینی نوشته و فقط این اینگلیسیه
vano i800

از نرم افزار cpu-z استفاده ن
مدل گوشی رو مینویسه..

با سلام وخسته نباشی من بازی Need for Speed Most Wanted رو دانلود کردم رون سایت گشتم واموزش نصب بازی های hd رو پیدا کردم مثل اینه که برای نصب بازی های اچ دی که دیتا دارند باید وارد حساب gmial بشیماما من هر کاری کردم نشد که نشد نه با سیمکارت ایرانسل و نه با وایفای میخواستم که کمک کنید بهم در وصل شدن به اینترنت حالا 2 تا درخواست دارم اموزش وصل شدن به اینترنت رو برام بزارین(مودم وایفای دارم)و هم اینکه از طریق سیمکارت ایرانسل و هم اینکه اموزش نصب بازی های اچ دی دیتا دار رو برام بزارین با تشکر

با مرورگر میتونید وب گردی کنید؟
اگه با مرورگر دستگاه بتونید در جیمیل لاگین کنید با گوشی هم میشه...

برای بازی های دیتا دار هم در پستی که بازی معرفی میشه توضیحات هست ولی اگه نبود دیتا رو باید در حافظه ی داخلی گوشی بریزید در پوشه ی اندروید و در پوشه ی obb یا data که بستگی به دیتا داره. اگه فایل دیتا یه دونه بود و با فرمت obb بود در وشه ی obb بریز..

teradownload
24th February 2014, 02:30
از نرم افزار cpu-z استفاده ن
مدل گوشی رو مینویسه..

با مرورگر میتونید وب گردی کنید؟
اگه با مرورگر دستگاه بتونید در جیمیل لاگین کنید با گوشی هم میشه...

برای بازی های دیتا دار هم در پستی که بازی معرفی میشه توضیحات هست ولی اگه نبود دیتا رو باید در حافظه ی داخلی گوشی بریزید در پوشه ی اندروید و در پوشه ی obb یا data که بستگی به دیتا داره. اگه فایل دیتا یه دونه بود و با فرمت obb بود در وشه ی obb بریز..
نه عزیزم با مرور گر هم که میزنم وارد نمیشه مثل اینکه اصلا اینترنت وصل نیست
گوشی sony xperia c هسته اندرویید جلی بین 4.2.2
با مرور گر اپرا و خود مرورگر اپرا و.. هم امتحان کردم نشد

teradownload
24th February 2014, 03:33
کسی نبود کمک کنه خواهش چه طوری به اینترنت وصل بشم با گوشی حالا چه سیمکارت و چه مودم

Devil hunter
24th February 2014, 12:18
سلام از یه مرورگر دیگه استفاده کنید شاید مرورگر گوشیتون مشکل داشته باشه البته برای اجرای بازی need for speed نیاز به وصل شدن به اینترنت و جیمیل نیست ولی در کل لازمه

Moderator
24th February 2014, 15:53

خب وقتی با مرورگر هم باز نمیکنه ینی اینترنت وصل نیست!
تنظیمات اینترنت ایرانسل رو ست کنید و با سیم ارت اینترنت رو تست کنید

MohsenFayzi
26th February 2014, 14:28
سلام باطری گوشیم 2370 میلی آمپر ساعته.ولی 0 تا 100 رو تو 3 ساعت و 45 دقیقه پر میکنه.بردم تعمیرگاه مردک احمق میگه 8 ساعتم طبیعیه.شما میدونید مشکلش چیه؟همه چی گوشیمم اصله برنامه واسه باطری نصب نکردم روت هم نشده.

Devil hunter
26th February 2014, 15:34
خب داداش باتری گوشی من 1200 میلی آمپره 1 ساعت و نیم طول میکشه شارژ بشه خب باتری گوشی شما دو برابر این باتری ظرفیت داره که حدودا میشه 3 ساعت و نیم که گوشی شما هم در این زمان تقریبا پر میشه گوشیتون مشکلی نداره همه چیزش هم سر جاشه

Moderator
26th February 2014, 17:39
سلام باطری گوشیم 2370 میلی آمپر ساعته.ولی 0 تا 100 رو تو 3 ساعت و 45 دقیقه پر میکنه.بردم تعمیرگاه مردک احمق میگه 8 ساعتم طبیعیه.شما میدونید مشکلش چیه؟همه چی گوشیمم اصله برنامه واسه باطری نصب نکردم روت هم نشده.

مال منم دیر شارژ میشه (Xperia SP )
با شارژر اصلی شارژ کن و دیگه نگران چیزی نباش....

MohsenFayzi
26th February 2014, 23:52
گوشیمو ریست فکتوری کردم الان دیتاش روشنه ولی به اینترنت وصل نمیشه.به 8088 اس دادم میگه اینترنتت فعاله ولی نیست.سوال دوم واسه دیتای همراه اول حرف e کنار انتن میاد ولی واسه رایتل حرف h .این دوتا چه معنی میدن؟سوال سوم چرا به سیستم عامل گوشی میگید رام؟رام یعنی چی؟

Amin...
27th February 2014, 11:44
اون یکی سوالمو که جواب ندادید حداقل اینو جواب بدید تورو حضرت علی جواب بدید دیگه

خواستم اندروید 4.4.2 رو نصب کنم بردم به حالت دانلودینگ و اینا استارت رو با ادین زدم بعد چند دقیقه جای اینکه چراغ سبز بشه قرمز شد ...
آینا رو هم میگه:
<OSM> Leave CS..
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0)

حالا گوشیو روشن میکنم اصلا نمیاد فقط همون ثانیه اول یه صفحه میاد که 1موبایله با 1 کامپیوتر وصتشونم 1 مثلث زرد رنگ با 1 علامت تعجب زیرشم نوشته:

firmware upgrade encountered
an issue. pleas select
recovery mode in kies & try again

لطفا بگید چیکار کنم خیلی توضیح بدید من بلد نیستم

Moderator
27th February 2014, 14:08
اون یکی سوالمو که جواب ندادید حداقل اینو جواب بدید تورو حضرت علی جواب بدید دیگه

خواستم اندروید 4.4.2 رو نصب کنم بردم به حالت دانلودینگ و اینا استارت رو با ادین زدم بعد چند دقیقه جای اینکه چراغ سبز بشه قرمز شد ...
آینا رو هم میگه:
<OSM> Leave CS..
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0)

حالا گوشیو روشن میکنم اصلا نمیاد فقط همون ثانیه اول یه صفحه میاد که 1موبایله با 1 کامپیوتر وصتشونم 1 مثلث زرد رنگ با 1 علامت تعجب زیرشم نوشته:

firmware upgrade encountered
an issue. pleas select
recovery mode in kies & try again

لطفا بگید چیکار کنم خیلی توضیح بدید من بلد نیستم
فلش رام با مشکل رو به رو شده
باید دوباره فلش کنی..

Amin...
27th February 2014, 15:06
فلش رام با مشکل رو به رو شده
باید دوباره فلش کنی..

درست شد ... حالا میگم اگه دوباره بخوام اندرویدو برگردونم به همون 4.3 باید چیکار کنم؟چون این رام که نصب کردم خارجیه ... میخوام فارسی بشه

Moderator
27th February 2014, 15:19
درست شد ... حالا میگم اگه دوباره بخوام اندرویدو برگردونم به همون 4.3 باید چیکار کنم؟چون این رام که نصب کردم خارجیه ... میخوام فارسی بشه
رام 4.3 پیدا کن که از فارسی پشتیبانی کنه و نصب کن!

MAHDI
27th February 2014, 19:10
دوست عزیز درسته همراه اول از نسل جدید Gprs استفاده میکنه که میشه Edge اون حرف E هم اول حرف Edge هست که پایین تر از نسل 3g هست
رایتل هم نسل سوم یا همون 3g استفاده میکنه اما رایتل نسل جدید 3g رو داره که میشه Hspda که H هم اول حرف این حرف هست
جواب به سوال:Mohsen Faizy

MohsenFayzi
28th February 2014, 00:24
دوستان به سوالم کامل جواب ندادید.1-اینترنت سیم کارتم فعاله.دیتای گوشیمم روشنه،ولی حرفeکنار انتن نمیاد و نمیتونم از اینترنت گوشیم استفاده کنم.2-اندرویدم 4.1.2 است یا هست یا هرچی حالا...میخوام 4.4 کنمش.باید چکار کنم؟

MAHDI
28th February 2014, 12:36
1.اگه حرف e نمیاد یعنی اینترنت شما فعال نیست 2.برای گوشی شما نسخه ی کیت کت یا همون 4.4.2 نیومده البته بزودی میاد